Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit vennétek fel egy buliba?

Ti mit vennétek fel egy buliba?

Figyelt kérdés
Hétvégén buliba megyek és jelenleg semmi elképzelésem sincs hogy mit vegyek el. Valami dögöset szeretnék, de nem szoknyát és valami olyat, amiben nem sülök meg mert sokan lesznek. Lenne ötletetek?

2014. máj. 1. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem van egy ilyen Pimkie overallom. Háta necc, elöl mélyen kivágott átlapolós. Szerintem ezt venném fel mint a lány a blogban magassarkúval. Nem is meleg, rá lehet venni egy jó dzsekit ha fáznék. Színes nyaklánc pedig feldobná.

2014. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Hmm... Először is milyen buli?

Ha hivatalosabb buli akkor; csipkés fekete V alakú mély dekoltázsú felső/ruha. És ha lehetőséged adódik: hátul legyen fekete átlátszóbb anyag. Ez felsőnek vagy ruhának tökéletes. Szerintem ha felsővel veszed fel akkor A vonalú szoknyához vedd (olyat amit fellehet hasítani oldalt vagy hátul, H&M-be kapható). Viszont ha a ruha megoldást választod akkor egy egyszínű sál, meg a nyaklánc+elegáns fülbevaló kombó maga a tökély. A sálat hord így: a sálat rakd a hátulra váll alá és derék fölé. Aztán. A sálad végét a karodra rakd, a kar hajlatába. Színtiszta elegancia. (A színe lehet bordó vagy sárga... De inkább az utóbbi).

Ha házibuliba mész; ne akarj beállni a "rövid sortos húúú lányok" közé. Magyarán: Ne, akarj beállni a tömegbe. A csipkés fekete felső itt is megoldás lehet. (Ezen több átlátszó rész legyen, és ha van hozzá alakod: próbálj olyat találni amin átlátszódik a fekete melltartód). Ehhez jöjjön egy neon szoknya ami ne legyen túl rövid még akkor se; mikor a derekadig felhúzod (úgy áll jól). Kiegészítők lehetnek: Ezüst szélesebb karperec+nagyobb (nem arany és nem ezüst!) bizsu régiesebb fülbevaló. Olyanra gondolok amiben sok aprólékos munka van, és sötétebb rozsda/barna színű.

Ahol megtalálod a házibuli szetthez a "kellékeket":

H&M=neon szoknya (zöld, sárga illetve rózsaszín színben).

Biju Brigitte=fülbevaló, karperec (Ha nincsen ezüst színű karperec, akkor talán -de csak talán- lehet arany színűben is).

2014. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jéézusom, tehát akkor melltartót mutat, mellé miniszoknya, csak azért is mert a kérdező nem szereti, és persze neon szín, ami már kiment a divatból. Fekete, mert lehet hogy nem is áll neki jól, ugyanúgy mint a nyakig húzott szoknya...


Maradt a nadrág egy csini felsővel. Nézz szét hogy mi jöhet szóba, mert nem tudom milyen ruháid vannak. Vihetsz felsőt is mert este lehet hideg lesz.

2014. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!