Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alakom van és melyik...

Milyen alakom van és melyik évszaktípusba tartozok? Milyen színek és formák passzolnak hozzám?

Figyelt kérdés
Mellbőség:82, csípő:80, Derék:58, ehhez 162centi magas vagyok. A hajam szőkésbarna. Szemem színét igazából nem tudom meghatározni. A szürke a kék és a zöld keveréke és mindig kicsit másnak látszik. A bőröm könnyen barnul. Szemöldöm, szempillám egyaránt fekete. Ha még valamilyen adat kéne akkor írjátok le, hogy mi. Ja és légyszíves ne ilyen teszteket linkeljetek, mert kettőt kipróbáltam és más jött ki a két tesztnél.
2014. máj. 2. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen alakról beszélsz? Max. az alkaTodról mondhatunk bármit is, mert nem látunk. Nem látjuk, hogy ezen paraméterek között zsír vagy izom adja a testedet. Lehetsz ezzel az adatokkal lötyiplötyi és formás, dögös is.


Az alkatod pedig homokóra. Az a két centi eltérés belefér. Már ha jó helyen mérted a csípőd (nem a csípőcsontnál kell!).

Esetleg a vállad (körben mérve) változtathat a "besoroláson".


Az évszaktípusra pedig: csak személyesen lehet, ugyanis az arc árnyalata dönti el igazán, ami pedig fotóról nem meghatározható a különböző monitorbeállítások miatt.

2014. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nekem számokkal nem sokat mondasz.
2014. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alakod van és a tél-délnyugat, esetleg északkelet típushoz tartozol és gyakran szoktál szublimálni.
2014. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes alakod van. Ezt akartad hallani? Te komolyan ilyen buta vagy?:)
2014. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális alakod lehet, és tippem szerint nyár típusba tartozhatsz.
2014. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#1-nek és #5-nek köszönöm és igen bocsánat alkatra gondoltam.
2014. máj. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!