Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minek oltozik ki egy csaj egy...

Minek oltozik ki egy csaj egy egyszeru falunapra ennyire? Feltunesi viszketetgsege van? Pasizni akar?

Figyelt kérdés
Fekete magassarku, miniszoknya, valami egyszeru top, illetve egy kabat.
2014. máj. 2. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben az olyan hú de nagy kiöltözés? Sok nő hord magassarkút munkahelyre, iskolába stb. , ma volt vagy 23 fok, ergo nem fázott a miniszoknyában (már ha ma volt az ominózus falunap), és te is írod egy egyszerű top meg egy kabát, mi ebbe a kiöltözés? Vagy most hordjon hosszúujjú blúzt, szövetnadrággal meg balerinával, csak azért, hogy ne "öltözzön ki" szerinted?
2014. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság bűn az, ha valaki ad magára?! Miért kell rögtön szándékot keresni ebben (pasizás,stb)? Nem koktél ruhába ment a falunapra. Meg ha már falunap akkor melegítőbe meg garbóba kell menni?!
2014. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan ruhaban jott, mint amit mas buliba vesz fel.
2014. máj. 2. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem neked savanyú a szőlő. Vagy te nem tudsz így öltözködni, vagy ha pasi vagy, akkor a csajod nincs olyan szinten, hogy ilyen csinosan és nőiesen öltözzön.
2014. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nálatok falunapra melegítőben szokás járni, ahhoz tényleg túlöltözött. Mondjuk én menekülnék ilyen begyepesedett környezetből a helyében, tényleg nem tanyanapon mutogatnám a lábaimat a suttyóknak.
2014. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem olyan kiöltözés szerintem, én pl. hétköznap is szoknyában járok. A magassarkú max akkor túlzás, ha sár van vagy ilyesmi és nehéz benne menni, ezt nem tudom, hogy milyen volt a talaj:D

Egyébként miért foglalkoztat ez téged annyira hogy még kérdést is írsz ki erről?:D

2014. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 4. hozzászólásban található a megoldás.
2014. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Már féltem rólam beszélsz :D


Május elseje, sétálok a párommal csinin kiöltözve, körülöttem mindenki topis. Már én éreztem magam rosszul, hogy kilógok a sorból :) de aztán belegondoltam... miért vegyek fel ronda hacukát, ha öltözhetek csinosan is? Miért kéne amiatt rosszul érezzem magam, mert mások susogósban mennek emberek közé?


Szerintem inkább magaddal foglalkozz, ne mások ruhájával.

2014. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!