Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ha szembe jön veletek...

Lányok! Ha szembe jön veletek az utcán egy baromi jó csaj - akit a szépsége/frizurája/öltözéke miatt akár csak egy picit is irigyeltek - elismerően ránéztek, figyelmen kívül hagyjátok, vagy direkt lenézően méritek végig, hogy rosszul érezze magát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 23:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézem és irigykedem:)
2010. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindíg megnézem a jó csajokat,és irigykedek,de nem rosszallóan.

Azt viszont nem bírom,ha elmegy mellettem két jó csaj,és kiröhögnek,vag lenéznek,akkor napokig rosszul érzem magam miatta.

23/N

2010. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem, és fapofát vágok :))) (közben kicsit irigykedem, de csak azért kicsit, mert én hálistennek magammal is nagyjából elégedett vagyok).
2010. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én is
2010. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
mármint én ius, mint az első:)
2010. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csajtol sokkal nagyobb erdem dicseretet kapni, mint egy pasitol, mert nem eleg egyszeruen szexinek lenni. Tobbet kell mutatnia az egyszeruen szepnel es szexinel. Ha ez meg van, es latok valamit a csajban, minden elismeresem neki, nem nezem le.
2010. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
először is szimplán irigylem, majd pedig elszomorodom, hogy sose leszek olyan jó csaj mint ő. :)
2010. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Vannak koztuk nagyon bekepzeltek, akik azt hiszik, mert szepek, nekik mindent szabad. Az ilyenekrol messzirol sut a bunkosag, ugyhogy csak megnezem oket aztan lesz*rom. Viszont vannak olyan nok, akik szepek, de nincsenek elszallva maguktol (en is ilyennek tartom magam) es amikor elmegyunk egymas mellett, megnezzuk egymast es osszemosolygunk, olyan kedves, elismero modon. Ez mar egy csomoszor megtortent velem, szerintem azert van, mert mindketten tisztaban vagyunk azzal, hogy szepek vagyunk a magunk egyedi modjan, nem feltekenykedunk egymasra es tudjuk, hogy nem minden a kulso.
2010. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a szemem darkából megnézem, s irigykedek rá egy kicsit, hogy de jó neki, h olyan szép:)
2010. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam nézni az illetőt, és jól megfigyelem a nekem tetsző részleteket, hátha egyszer innen nyerek majd ihletet :) Egyébként pedig az elismerő pillantás híve vagyok, ha - valóban - nem süt róla az önteltség.
2010. okt. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!