Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki élt nyáron Angliában,...

Aki élt nyáron Angliában, nyáron miben öltözködött?

Figyelt kérdés
Úgy értem a nyár mennyivel hidegebb? Érdemes szandált, sarut vinni?

2014. máj. 3. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Kint élek lassan 7 éve, és itt kint a nyár nem olyan meleg mint otthon. (tavaly volt először igazi nagy melegek)

Ha nyaralni jössz, akkor elfér a szandál a bőröndbe, de legyen mindenképpen egy jó cipőd, mert lehet 1 napod sem lesz amikor fel veheted a szandált.

Hogy mennyivel van hidegebb itt kint mint otthon?

Nos amikor otthon ingyen osztogatják a vizet, és kánikula van, itt kint esik az eső, és jó ha 15 fok van. Volt, hogy otthon a testvéreim nyafogtak a nagy meleg miatt, hogy képtelenek a meleg lakásból kimenni a még melegebb helyre, én meg pulcsiban ülve hallgattam őket. De voltak napok amikor végre itt is 20-25 fok volt.

2014. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A július a legmelegebb, 25-28 fokok simán vannak napközben, és a napsütés miatt még melegebbnek érezni. A nap ugyanolyan erősen tűz, mint Mo.-on. Szóval kellhet a szandál, persze attól is függ, mennyire bírod a meleget. Én 10 éve nagyon jól bírtam a 30-35 fokokat is, 30-ban még simán bírtam aludni is, ma meg már 25-26 fokban is hőgutát kapok majdnem.
2014. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkaptam az üzenetedet.

A gyógyszerekről annyit, hogy ha nincs konkrét gyógyszered amit szedni kell, akkor felesleges hozni, mert fájdalomcsillapítók, fejfájás csillapítók, és egyéb vény nélkül kapható gyógyszerek itt kint sokkal olcsóbbak, és jók.

Én amióta kint vagyok ritkán vagyok beteg, sőt az asztmatikus allergiám is teljesen eltűnt. Itt kint nem szenvedek a parlagfűtől és egyéb pollentől mert nincs.

Ami nálam az évek alatt kijött az az időjárás változás miatti migrénes fejfájás. De lehet a korral jár.

2014. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pár éve voltam kinn nyáron és huszon fokok voltak. Úgy emlékszem, hogy egy vékonyabb (néha vastagabb) pulcsi mindig kellett. Imádtam azt az időt:D
2014. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huszon fokok vannak, de mivel bármikor lehet esős az idő, inkább egy balerinát vagy tornacipőt javasolok. Simán lehet nyáron is farmerben lenni, de egyszerűbb a zuhé elmúltával egy vékony esőkabátot a topról lekapni mint a lafancos szandálban cuppogni. A magastalpú cipők praktikusak, ha van pár centi víz, akkor sem lesz nyirkos.
2014. máj. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!