Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha egy tizenéves lány egy éve még olyan "kislányosan" és visszafogottan öltözködött, viselkedett, most meg már olyan 'ribis'?

Figyelt kérdés

Bocsi a kifejezésért, de nem akarok senkit bántani!!

Tehát az a helyzet, hogy egy 13 éves csaj tavaly teljesen visszafogott volt, pont a mostani ellentéte... Fokozatosan változott, folyton egyre durvább lett. Egy nyár alatt megváltozott a stílusa, de olyan szinten, hogy kitömött melltartókat hord (elég vékony, és...) rövid szoknyákkal, bár ez ritkább; öves felsőket; irtó béna magassarkúkat és amit túlzásnak látok nála: a LEOPÁRD minta!

Nem akarok beleszólni, sőt egy-két ruhája egész jó, DE mi a véleményetek, normális? Nektek van ilyen ismerősötök?

16/L



2012. jún. 2. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
EZ normális, át akarta alakítani a stílusát, így sikerült neki, majd megszokod
2012. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az öves felsőkkel mi a gond?

Amúgy valószínűleg valami hatására változott ennyit, sőt, bizos. Az ún. stílusváltás elég gyakori jelenség, csak meg kell amúgy szokni.

2012. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy baj van az öves felsőkkel!!! :)

Csak eddig nem volt a stílusa az ilyen... (nekem is van, tehát nem akarom leszólni:D)

2012. jún. 3. 15:51
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm, és nem hiszem, hogy nagy baj lenne... Ő ilyen. Am meg, ha ezzel akar kitűnni a tömegből, gondolj arra, hogy nincs mással (agyra gondolok pl) ;)
2012. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!