Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a strandra a...

Szerintetek a strandra a bikini vagy az egyberészes fürdőruha a jobb?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Bikini.
2014. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészes az öregeknek, durván elhízottaknak és az usziba való, amúgy bikini.
2014. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Bermuda, mint a szemermetes sracoknak,nehogy veletlenul latszon valami..
2014. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Attól függ kinek milyen az alkata :) Pl. ha már ducibb, húsosabb fürdőruha! de ha fürdőruhában érzi magát jól, akkor azt hordja! Van egy-két csinos fazon egyrészesben is ;) Keressetek utána. és is személy szerint inkább az egyrészest szeretem, mert kicsit vaskosabb vagyok, nincs atom lapos hasam, és nem szégyenlem ;) mert addig jártam a boltokat míg nem találtam egy csinos darabot. Fekete egyrészes. és a fekete jótékony tulajdonsága. hogy karcsúsít. 14/L
2014. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Bikini csak tökéletes testre való.


Magam részéről ódzkodom az ilyen lányoktól, az ilyen falatnyi semmiket hordó lányok többsége inkább a d_gj meg, fel akarlak szedni kategória. Megbízhatatlan, csak flörtölni akar. Biztos nem ez a teljes kép, de legalább is nekem ez jön le.


Többre tartom azt a lányt aki valami elegánsabb visszafogottabb, vagy vidám színes, vagy esetleg valami játékos kis fodros mini kis szoknyás egyrészest visel.


Normális pasit így kell fogni, nem úgy hogy a fél pics_ja ki van a tangás zsebkendő méretből.


F/28

2014. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó: miért gondolod, hogy a bikinis lányok pasizni járnak a strandra???

Attól még, mert valaki bikinit visel, nem dugni akar, hanem mondjuk szépen lebarnulni...

2014. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!