Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten hol érdemes vásárolni...

Pesten hol érdemes vásárolni ahol nem ökör áron vannak ruhák? Van valamilyen nagy piac esetleg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugati aluljáró, Ázsia center
2014. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olx mindeig olcso jo aruk a neten. Én 500 ért vettem h&m melltartokat ujak 1500 ért triumphot bikiniket 1000 ért.
2014. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Imola Ágnes ***** válasza:

[link]

Én itt vettem pár cuccot, tartósak voltak mind. Szerinem próbáld meg. 1000 Ft-ért vettem farmert, kb ugyan ennyiért vannak vagány felsők is.

2014. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Ezen belül az Invázióra gondoltam:P
2014. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Invázió tényleg viszonylag olcsó, ha már üzletek, a Kik is hasonló kategória árban.

Régen volt a Józsefvárosi piac, amit be akartak zárni, most nem tudom hogy áll az ügy, talán tényleg bezárt. Azzal szemben vannak raktárszerű épületek, talán az hasonlíthat legjobban piacra, bár én nem biztos hogy be mernék menni :p.

2014. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!