Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandra hogy lenne érdemes...

Strandra hogy lenne érdemes menni annak aki dagi? Egyberészes vagy bikini?

Figyelt kérdés
Csak reménykedni merek,hogy beválik a fogyi módszerem :(
2014. máj. 5. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp valami szolidabb egyrészest vegyél fel ha lehet olyan szabásút vagy mintásat, ami optikailag karcsúsít.

A fogyit meg ne hagyd abba a strandszezon még odébb van addig még lemehet néhány kiló.


Pötyögd be a gugliba, hogy fürdőruhák duciknak és a képeknél találsz jó ötleteket.

2014. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 orsolyamaroon ***** válasza:
100%
egyrészest, azok amúgy is sokkal szexisebbek...:)
2014. máj. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, amilyenben akarsz. Bár nem tudom, mi Neked a dagi, 1 kiló plusz vagy 100. De a strandra az;rt megy az ember (najó, én), hogy jól érezze magát. Úgyhogy menj olyanban, ami jobban szolgálja ezt. Én érzéketlen vagyok az itteni "jajj nem megyek strandra mert nem vagyok vékony" dolgokhoz (Te legalább nem ezt képviseled) s kövérebb ember esetében előnyösebbnek tartom az egyberészest, bár olyan sokat úgyse jelent, de a lehető legfontosabb az ember egyéni döntése, s ha valaki egészségesen nagy ívben tud tenni mások véleményére, az már rendelkezik a boldog élethez szükséges egyik elemmel.
2014. máj. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én a trikinit ajánlom.nem tudom mennyi felesleg lehet rajtad,de ez nem vág be mint az egyberészes.én nagyon szeretem.és sokkal jobban is néz ki mint az egyberészes :)
2014. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én bikinit veszek fel mindig mert abban érzem jól magam:)
2014. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A trikini az csak tökéletes alakon mutat jól, szerintem te a tankinire gondolsz. Az tényleg jó lehet. De én azzal értek egyet, aki azt írta hogy mindegy. Azt vegyél fel amiben jól érzed magad. Ha zavar a súlyfelesleged, akkor egyrészest, ha nem, akkor bikinit.
2014. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
úú tényleg arra gondoltam :D reggel volt :(
2014. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyberészest vennék fel, ha súlyfeleslegem volna, iszonyú hiú vagyok, senkinek nem mutogatnám a hurkáimat, amíg le nem fogyok. A Calzedoniában vannak gyönyörű egyrészesek, gondoltam is rá, hogy veszek olyat, de én meg felfázni vagyok hajlamos, és nem tesz jót a vizes derék.
2014. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egyrészest.Egyébként nincs olyan, hogy beválik egy fogyi módszer..az életmódváltás és a mozgás mindig beválik, nincs szükség speckó módszerekre.
2014. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!