Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fesztiválra milyen ruhát és...

Fesztiválra milyen ruhát és milyen lábbelit érdemes felvenni? A rovidnadrád és pántos felso egy topánkával nem idétlen? (158 cm magas vagyok)

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyat, amit nem sajnálsz. Senkit sem fog érdekelni, miben vagy.
2014. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami kényelmes, és amit nem sajnálsz, ha leöntenek olcsó borral vagy lehánynak.
2014. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fesztivál, milyen koncertek, milyen időjárás. Ha a kedvenc bandádnál az első 10-20 sorban akar lenni, akkor olyan cipőt húzz, amit nem sajnálsz, mert szét fogják taposni a lábad.

Amúgy kényelmes ruházatot válassz, és arra is gondolj, hogy este hűvös lehet.


Én Rockmaratonon azt csináltam, hogy napközben rövidnadrág/szoknya szandálban jártam, de koncertekre hosszúgatyát és acélbetétest húztam.

2014. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyeken sokszor por van, érdemesebb zárt cipőt venni. De nem írtad milyen fesztivál, lehet hogy csak mi láttunk bele könnyűzeneit.
2014. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kisebb városi fesztivál lesz.
2014. máj. 7. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!