Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy csaj...

Szerintetek gáz ha egy csaj vagy nő baseball sapkát hord?

Figyelt kérdés
Nem sikerült túl jól a hajfestésem.De amúgy is tetszenek a baseball sapik. pl a rózsaszín vagy fehér vagy pink ez elég csajos?fiúk nektek tetszik ha egy lány ilyet hord?nem tini! 24 év feletti
2014. máj. 8. 00:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
meg az is zavar hogy magas a homlokom és ezzel jobban érzem magam ha eltakarom a fejemet. :D
2014. máj. 8. 00:07
 2/14 A kérdező kommentje:
pink vagy fehér színűt vennétek? :)
2014. máj. 8. 00:08
 3/14 A kérdező kommentje:
a szaténfényű everlast tetszik. az már nagyon giccses?
2014. máj. 8. 00:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyáron elmegy, de ha 24 felett vagy, akkor ha dolgozol, ott nem lehet egész nap rajtad :)


Ha ennyire így gondolod, akkor én több színt is beszereznék, hogy legyen minden outfithez megfelelő. Fehér, pink, fekete, szürke, kék, piros.....

2014. máj. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nekem fiúkon sem tetszik, nemhogy egy lányon. Inkább fogd kontyba a hajad magasan.
2014. máj. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Hát a közép tini(13-4-5-6)korosztályon ez most nagyon menő,fiúknűl-lányoknál egyaránt.24 évesen szerintem kicsit ciki.Inkább kontyold be,kibírsz pár hetet,aztán megint festheted..:)
2014. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem az. Persze nem kiskosztümhöz viselve. És lehetőleg nem túlzásba víve, de egy felnőtt is ugyanúgy hordhatja. Nem csak a tinik kiváltsága.


Nyáron, szabadidős tevékenység közben 60 felettiek is simán viselik és egy csöppet sem néznek ki hülyén.

2014. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na a konty az már öreges..amúgy is nincs olyan hosszú hogy bekonytoljam.:D


Szerintem se csak a tinik kiváltsága nyáron nagyon is praktikus. nem kapok napszúrást és az utcán divatos.

Persze hogy nem bent hordanám te sokeszű! :D

2014. máj. 8. 11:31
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem rettentő hülyén néz ki bárkin, de ettől még te felveheted... nem nekem kell megfelelned.

De ha csak a hajfestés miatt akarod felvenni, akkor inkább fesd újra a hajad.

2014. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is hülyén néz ki, nőn meg pláne.
2014. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!