Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pláza, turi vagy kínai? Hol...

Pláza, turi vagy kínai? Hol vásárolsz a legtöbbet, mit hol veszel?

Figyelt kérdés
Én azon a véleményen vagyok,hogy vegyesen jövök ki a legjobban.Fehérneműt,zoknit,kínaiban,alapdarabokat(farmer,póló,cipő,short,szoknya,blúzok) a plázában,kardigánokat,kabátokat,felsőket turiban.Nem hiszem,hogy látszana az öltözködésemen,hogy valami innen,vagy onnan lenne,mégis sokkal olcsóbban kijövök.Ti? :)

2014. máj. 9. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mivel felénk közel, s távol nincs pláza, a turik színvonala nálunk sajnos borzasztó, a butikok meg drágák, marad a kínai.
2014. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is nagyjabol ugyanúgy ahogyan te.:)

meg talán annyit, hogy turkálóban nem olyan sokat, a környékünkönnincsenek olyan jók.:/ meg oda nem is úgy megyek hogy na akkor most egy pulóvert veszek magamnak, hanem hogyha van hozzá hangulatom meg kedvem akkor Bemegyek es meglátom találok e valamit vagy nem:)

2014. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Turiban én ritkán vásárolok, mert egyrészt nincs a közelben, másrészt soha nincs semmi ami tetszik, vagy a méret nem jó. Egyébként nincs bajom a turikkal, csak sosincs szerencsém velük. A kínaival úgy vagyok, hogy van, ami tök jó, más meg nagyon gagyi... Cipőt pl már jó ideje nem vettem kínaiban. Kabátom pl onnan van, meg néhány kötött pulcsim. Többnyire plázákban vásárolok, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy rendszeresen. Ritkán veszek ruhákat. Amikor veszek akkor is az akciókra megyek.
2014. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nálunk sincs tú sok bolt azért,egy pláza van a városban,3-4 kínai,pár butik,turik..:) Én is úgy mentem be ma is a turiba,hogy találok,akkor igen,ha nem,akkor nem.:) Céltudatosan úgy sem keresek semmit,mert akkor tuti nem találok.Sokat én sem járok ide,a pláza kényelmesebb,lehet választani szín,fazon,méret közül.:D
2014. máj. 9. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Fehérneműket vagy kisebb dolgokat a kínaiban és farmer nadrágokat is ott vásároltam eddig, a többit már a plázában, mert az utóbbi időben annyira gagyi lett a minősége a kínais ruháknak nálunk, hogy egyszerűen nem éri meg, hiába olcsó. Turiba kevesebbet járok, mert sajnos nálunk nincsenek olyan jók. Ott főleg felsőket vagy nadrágokat veszek.

Egyébként szerintem mindegy ki honnan veszi a ruháit, nem az a lényeg. Meg úgy általában mindenki jár turiba, csak van aki nem vallja be.

2014. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ramcsiii ***** válasza:
35%

Turi nincs a közelben és emigy is utálom azokat :D

Cipőket cipőboltban veszem,drágább de tartósabb..

Kabátot,pólót,fehérnemű,stb azt általában kinaiban..De azért azok sem olcsók,viszont nagyon jó cuccok vannak,és én emigy sem veszek meg akármit :D

2014. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én gyakorlatilag mindent a turiban veszek, bugyi/zokni az amit a Tescoban vagy az Intersparban, illetve sportruhát a Decathlonban. Gyerekeknek szoktam kínaiban vagy a Kikben, mert náluk inkább kell célirányosan vásárolni (pl elszakadt nadrágot pótolni stb). Férjemnek a C&A-ben vásárolunk amit ő utál (mármint vásárolni), kb évente 2x tudom elrángatni. Plázás üzleteket nem szeretem, drága és legtöbbször a ruhák sem tetszenek.
2014. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálam a kínai az "AntiKrisztus",már ha lehet ilyet mondani.Drága,a minőség borzasztó,nem egy teljes áras termékük szakadt,foszlik,meg van ragasztva.Bár hasonlókat tudok mondani a New Yorkerről is,főként az Amisu márkáról.A turival úgy vagyok,ha már találtam 1 jó cuccot,már megérte.:)
2014. máj. 10. 10:29
 9/9 anonim válasza:

Gyerekenek turiban veszem meg általában a legtöbb ruhát (pulcsi, póló, otthoni cuccok, ovis ruhák, nadrágok) kabátot általában ott nem találunk, ezért azt vagy C&A-ban, vagy valamilyen jobb boltban, mert jó a minősége, ne menjen már szét 2 hét alatt... Cipőt cipőboltban, Deichmann, Reno, Sebastiano stb.

Fehérneműt, zoknit Intersparban, Lidl-ben szoktam nekik venni.

Magamnak cipőt kizárólag jó minőségűt cipőboltban, minden mást (fehérneműt soha!) turiban nézek, általában szoktam mindig találni sok jó ruhát, szerencsére a méretemben mindig sok cucc van. :)

Régebben vettünk a gyerekenek bodyt újat az Auchanban, egyszer kimostam, soha többet nem állt rendesen a patentja, tök ferde volt, félre volt szabva, de nem is egy, hanem 4-5 db is. a turis body ezerszer kimosom, mégis ugyanolyan jó puha, nem nyúlik, szép marad.

2014. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!