Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolsz a turiról?...

Mit gondolsz a turiról? Szoktál oda járni? Szereted?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne,te mit gondolsz a turikról,és arról aki ott IS(!) vásárol?
2009. dec. 27. 14:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon szeretem az ilyen "ruhalelő helyeket"! Sokkal jobb dolgok vannak, és nem tömegcuccok, amik engem nagyon idegesitenek. Jó, nekem is vannak "tömegruháim", van pl. nadrágom a New Yorkerből, de csak azért, mert eddig egy turiban sem leletem rám jó nadrágot... De ki tudja, lehet, hogy majd találok. :D

Szerintem egyeltalán nem gáz meg ciki ha valaki oda jár, sokkal kreatívabban lehet öltözni onnan, mint az ilyen nagy márkabutikokból. :D

16/L

2009. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi a választ.


Nekem is ez a véleményem,bár még csak 13 vok.Szeretek turiba járni és csak olyan ruhát veszek meg onnan,ami tényleg újszerű állapotban van és szép.Szerintem nem gáz,ha valaki turiba jár,de a tapló osztálytársaim közül sokan vannak akik lenézik az ilyeneket és arról dumálnak folyton,hogy a Takko(tiszta kínai)milyen szuper és hogy ott milyen csúcsminőségű ruhát lehet venni.Szerintem ez tök hülyeség.Szerinted?

2009. dec. 27. 15:40
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten az angol turikat szeretem. Elképesztően jó, humoros, szép ruhákat lehet találni. Osztálytársaidra meg tegyél egy lapáttal.
2009. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
82%
A Takko(ny) szerintem is idióta márka! nem lehet ott lila,barna,fekete,sőtétkék színeken kívül semmi mást kapni. Jó turi izgalmasabb ott vadászni,kajtatni. Persze azért az új sokkál jobb...
2009. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
90%
A Takko és társai,úgy mint Jeans Club,C und A,és hadd ne soroljam,mind kínai,ocsmány minőségű gagyit akarnak rásózni az emberekre.Persze,vannak ott szép,igényesebb ruhadarabok is,de azoknak meg ugye borsosabb valaminek az ára,és ez az ár még mindig nem garantálja a minőséget.Szerintem is jó a turi.Aki leszólja,az egy korlátolt sznob!Egyébként meg,sok csaj felvág vele,hogy pl Mayoba jár.Kérdem én,miért büszke arra,hogy egy silány minőségű sz@réért kiad nyolc,tízezer forintokat???Na,ez is csak azt tükrözi,mennyire buták tudnak lenni az emberek...(Jah,a New Yorkert kihagytam,bár ott még azért akad picit drágább áron elfogadható minőség!)
2009. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
89%

Kaposvári vagyok, itt is annyi ilyen angol turi van, de még sosem mentem be valamiért, de nem azért mert zavar a túrkáló.(más turkálókba szoktam járni)

tényleg különleges ruhák vannak ott?

úgyértem nem csak ilyen sablonosak?

mert akkor bemegyek megnézem:)

2009. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

én is havonta 1x elmegyek a barátnőmmel kutatni, és olyan jó cuccokat szoktunk összevásárolni, oké , hogy kell mellé pl nadrágot venni, mert elég magas vagyok és sose találok méretet, de szinte minden mást onnan szerzek be.

és mindig megjegyzik, hogy milyen csinos és divatos vagyok.

de az igaz, hogy tényleg nagyon meg kell nézni, hogy ne legyen kopott, elnyúlt, vagy nagymamis.

az osztálytársaidra meg nem tartozik hol vetted.

ha nem tetszik ne nézze.

amúgy meg 1 felső árából sztem 3at is tudunk venni a turiban. :D

2009. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal h 1 felső árából 3at is lehet venni a turiban. Sztem is jó cuccok vannak a turikban, én is szeretek onnan vásárolni.
2009. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
75%
A New Yorker tényleg szar. Vettem ott 1 topot,bordó! Úgy ereszti a színét mosáskor, mint a Qrva élet...
2009. dec. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Amúgy van még 1 pár osztálytársam,aki szokott turiba járni,de ezek a nagyképű plázap*csák,akiknek 13 évesen műkörmük van,azok szólják csak le azt aki turiba vásárol.(Am nem tudják,hogy a csajokkal szoktunk turizni.)De viszont legtöbb ruhám üzletből,butikból van.
2009. dec. 28. 13:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!