Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha a kék...

Szerintetek gáz, ha a kék pólóm alól néha kilátszik az atléta pánt? Bővebben és kép lent.

Figyelt kérdés

Ilyen jóidőben pólóban járok,viszont rendszeresen hordok atlétát is a póló alatt,mindig is hordtam és néha a pólóm alól kilátszik a nyakamnál az atléta pánt az egyik oldalon mégpedig a nyakam jobb oldalán de ritkán mind a két oldalon,de jobb oldalon szinte mindig.Mikor megyek az utcán és nem lát senki akkor meg szoktam igazítani,ráhúzom a pólót feljebb a nyakamra,hogy takarja az atléta pántot vagy az atléta pántot dugom kicsit beljebb,hogy ne látsszon,de egy idő múlva mindig visszacsúszik a póló és újra látszik. Már unom mindig igazgatni és sokszor úgy hagyom,ha látszik,látszik ha nem nem. Szerintetek gáz hogy így kilátszik a mondjuk a kék pólóm alól a fehér atláta pánt és sokan rámnéznek ezért mert nem jól mutat vagy hülyeség nem kell vele foglalkozni ez természetes dolog,hogy ha a póló nyaka szélesebb lyukú akkor,ha van atléta alul óvhatatlan,hogy ki ne látsszon? Szerintetek?

Itt a képrólam:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

Ha lehet írjatok kort,nemet,hogy tudjam mijen korúak neműek válaszoltak.

31/F



2014. máj. 10. 15:40
 1/8 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2014. máj. 10. 15:42
 2/8 A kérdező kommentje:
2014. máj. 10. 15:49
 3/8 A kérdező kommentje:

Végra sikerült a normális képet beszúrnom,nem értek annyira ehhez a képfeltöltés oldalhoz.

Na szerintetek akkor a kérdésre visszatérve akkor véleményetek mi?

2014. máj. 10. 15:51
 4/8 A kérdező kommentje:
"milyen"
2014. máj. 10. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz:)

Bár nyáron szerintem fölösleges az atléta

Persze még most jó ha alá veszed:)

Esetleg próbálj bővebb/vékonyabb pántú atlétát vásárolni mostantól:)

2014. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocs de szerintem ez nagyon nem szép :( Én nem engedem hogy a férjem felvegyen úgy pólót vagy hosszú ujjú felsőt, hogy kilátszódjon alóla az atléta pántja. Nekem bántja a szememet de lehet csak azért mert Nő vagyok :) N38
2014. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30nő vagyok, és szerintem nem túl vonzó.. olyan mintha sportmelltartó lenne rajtad:D
2014. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit fura, de azért nem olyan szörnyű tragédia:D de ilyen időben szerintem felesleges az atléta.
2014. máj. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!