Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság már igazából nincs...

Manapság már igazából nincs divat?

Figyelt kérdés
Ha megnézzük, hogy milyen ruhákat, cipőket árulnak az üzletekben, miket hordanak az emberek, nem az jön le, hogy bármit fel lehet venni? Régen (pl. a 70-es években) azért sokkal többet számított a divat: ha a csőnadrág volt a divat, minden fiatalon csőnadrág volt. Ha trapéznadrág, akkor az. Ha hegyesorrú cipő, khaki-színű cucc vagy lila-ciklámen szinek, akkor mindenhol azt lehetett látni. Manapság meg bármilyen szabású nadrág, bármilyen szoknya, bármilyen orrú és sarkú cipőt látni vegyesen mindenhol.

2014. máj. 11. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

Én azt mondom, hogy ahol:

-a b*zi divatos ( nem a melegekre gondolok, hanem a SWAG-ekre meg mikre )

-a normális ember gyökér meg ízléstelen

-a fiúk körében a rózsaszín meg a lila pulcsi és póló a divat

-a lányok körében a ( minél hamarabbi ) szex

-mindkét nemben, de főként lányoknál az EMO-a divat

Az nem normális és nem divat. Lehet csak azért, mert Én vagyok régimódi ( az öltöny, az 1920-as, '30-as éveket szeretem ), de aez akkor sem lehet normális.

2014. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

A nagyobb kínálat nem egyenlő azzal, hogy nincs divat. Divat mindig is volt és mindig is lesz, de megadják arra is a lehetőséget, hogy ha nem szeretnéd, ne kövesd.

(Kivéve egy dologban, ami nagyon bosszant: minden blúz átlátszó! Én nem szeretném, ha mindenki látná a melltartómat, de egyszerűen lehetetlen nem átlátszó, csinos blúzt találni.)

2014. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

És jön a kérdés: melyik agyhalott gyökér EMO-s, SWAG vagy YOLO, stb. értékelte le az én EGYÉNI és SZEMÉLYES véleményem. Melyik Őfenségét sértettem meg?

Mintha annyira érdekelne 1: ezek véleménye; 2: a GYK-s értékelés, ahol a helyes válasz gombja sok embernek = a LIKE gombbal. Nem a válasz minősége, hanem az őszinteségem miatt vagyok 60%-os.

2014. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!