Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem hülyeség a...

Csak szerintem hülyeség a Glamour-Joy napok?

Figyelt kérdés
Megvettem mindkét újságot,mindkét alkalommal,már 2 éve,de szerintem egyre rosszabb akciók vannak. A legtöbb akciót más akcióval nem lehet összevonni,az árakat ilyenkor rendszerint a csillagos égig emelik,ráadásul ez a hering-módra vásárlás se jön be nekem.Mondjuk ez már nem valószínű,mert főleg Joy-napok alatt alig lézengtek páran a plázába,városba.Szerintetek?Én jobban preferálom,ha szép nyugisan tudok vásárolni,egy általam választott időpontban,ráadásul nem csak a Joy-Glamour napok alatt vannak akciók.Ott vannak a szezon végiek is.
2014. máj. 11. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek nem kötelező hogy a Glamour napok alatt vásároljon, akinek nem tetszik az mehet máskor. Akinek meg tetszik annak legyen ott a lehetőség.
2014. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.Attól függ mit akarsz venni!:) en pl egy dm-es kupont vágtam ki fogkrémet es ahogy bementunk a dm-be az eladó azt mondta a piros szìnűek már akciósak es a kuponnal még lehet levásárolni róla.tehét 2x akció volt igaz az újságnak nincs sok ertelme. De tudom ez nem kapcsolódik az öltözködéshez.
2014. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah nem írtam hogy meg ott vettünk egy L'oréal Paris Miss Manga szempillaspírált es 50% kedvezmény volt 3000Ft helyett lett 1500Ft nem mind1..
2014. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod előre, hogy mit akarsz venni, ha nem ismered az árakat, ha csak impulzus alapján vásárolsz ilyenkor is... akkor valószínűleg tényleg nem éri meg.


Mi a glamour napon vettünk porszívót, ffi elektromos borotvát, cipőt és könyveket... sok-sok ezer forintot spóroltunk. Mindennek csekkoltuk az árát előre, máshol is, és csak azt vettük, amit egyébként is megvettünk volna és csak azt, ami megérte.

2014. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz,amit előre eltervezek,az úgy jól jön ki,de a legtöbb dologra 20% akció van,aminek csak 5000 forint felett van "értéke".Ilyenkor általában,ami tetszik,megveszem alapon megyek vásárolni,és idén is üres kézzel jöttem haza.Gondolkoztam egy maybelline-s spirálon,de akcióval is drágább,mint amit most használok.Tallyba semmi nem volt,New Yorkerbe meg nincs kupon,több ruhabolt meg nincs a városban.
2014. máj. 11. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!