Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek? nagyon szeretnék...

KicsiiAníí kérdése:

Mit tegyek? nagyon szeretnék magassarkú cipőt hordani, de ígyis nagyon magas vagyok, ez nagyon gáz lenne? 185cm körül lehetek, nem vagyok sovány, husi vagyok 110kg környékén, de nem az a túlzottan golyó fajta.

Figyelt kérdés

[link]

ezt a cipőt nézegetttem , de nem tudom mit tegyek, jó tudom , azért magassarkú, hogy mgasítson az alacsonyabbakon, de akkoris...

a bunkó válaszoktól kíméljetek ... :)



2014. máj. 11. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem is magassarkú :S

Semmi értelme ennek a cipőnek. Inkább húzz sima sportcipőt, ha ilyen sportosat akarsz.

2014. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nézd meg jobban , ha egy kicsit tudsz angolul , vagy akár fordító... ott van hogy 6cm ..éktalpú ... csak úgy van megcsinálva a cipő h nem tűnik fel elsőre, nézzd meg jobbban mielőtt írsz.... kösz
2014. máj. 11. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy látom, hogy éktalpú :)

De semmi értelme! Ha 150 cm lennél, akkor talán.

De így felesleges.

Azt hittem egy szép körömcipőt akarsz. Azt nyugodtan hordhatsz ilyen magasan is, mert vannak olyan alkalmak, ahova az illik.

De egy ilyen cipőért teljesen felesleges magasítani magad.

2014. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, értem , köszi a választ! :)
2014. máj. 11. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy kolleganőm, 180 cm minimum és ilyesmi cipőkbe jár be dolgozni. Otromba a járása, a megjelenése....ráadásul vékony is, de nagyon magas.

Ha körömcipőre vágysz közepes sarokkal azt vegyél, mert NŐ vagy de ilyen szarokat neeeee

2014. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ez baromi ronda, szerintem se erőltesd, és nem csak azért, mert magas vagy:s
2014. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!