Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay-en vásárló lányok!...

Ebay-en vásárló lányok! Milyen fürdőruhát rendeltetek az idei nyárra?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly rendeltem egy "cső-fürdőruhafelsőt", és nagyon nem jött be, mert valahogy rosszul állt, és még nagy is volt. Most pár hete egy kardigán érkezett meg, az meg teljesen más anyagú volt, mint amit írtak, szóval nekem ez nem jött be egyszer se... Én csak ékszereket vásárolok Ebay-ről, azok mindig jók. A kürdőruhánál viszont ajánlanám, hogy inkább rendes boltban vedd meg
2014. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a sima háromszögeket nézegetem, azokkal szerintem annyira nem lehet próba nélkül mellélőni, mint egy formára varrt kosarassal.
2014. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már 5 bikinit vettem ebayen. :)

Változó a fazonja :) Belinkelem Neked őket.


[link]


[link]


[link] -->ebből kék.


[link] -->dark purple


[link] -->fekete :)

2014. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer rendeltem tavaly fürdőrucit ebayről, az anyaga olyan vékony hogy átlátszik. A méret sem lett jó, nem is úgy néz ki mint a képeken. Ez ilyen fodros cső fazon volt.
2014. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

huu az nem jó.

Milyet vettél?

2014. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!