Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15-25 éves lányok ti milyen...

15-25 éves lányok ti milyen márkájú ruhákat látnátok egy fiún szívesen (melyik boltból legyen a nadrág, póló, galléros póló, kardigán, hoodie, cipő, kabát, stb. )?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget :)

2014. máj. 13. 16:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nincs mit:) 16-os voltam
2014. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek mostanában a Vans cipős fiúk.

A Pull and Bear pulcsiktól viszont égnek áll a hajam. Felénk minden harmadik fiúnak olyan van.

15/L

2014. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Legyen saját stílusa, tehát ne minden vacak márkát aggasson magára, mert az inkább gáz. Sokszor látni pasikon hogy supra cipő meg nagy márkafeliratos bő póló, márkás kapucnis pulcsi... na, ha nem ilyesmit visel az már jó.
2014. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Különösebben nem érdekelnek a márkák, csak öltözzön normálisan a srác.


24N

2014. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Bár 25 felett vagyok, remélem nem gond, ha válaszolok:

Nem számít a márka. Egyáltalán nem. Tudod mi a fontosabb? Az igényesség, az egyediség, a jól összeválogatott, igényes anyagú és kidolgozású ruhák és cipők.

Ha még is márkás ruhát vásárolnál, akkor sem kell, hogy méteres betűkkel látszódjon a márkája, ez inkább taszító.

2014. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

cipő: converse, vagy Nike Air Force is tetszik nekem

nadrág: szerintem legyeb sötét kék színű, vagy esetleg világosabb csőnaci

póló: hilfiger, g-star, armany vagy valami jó kis V nyakú

de ezek csak tippek egylánynál nem számítanak az ilyen dolgok! az a lényeg hogy ne legyél nagyo csúnya(jó haj, nem kövér has, pattanások tól mentes arc) és szeretsd Őt.

2014. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!