Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsony előtti stressz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony előtti stressz? Vagy mi ez? Hova sorolhatom? (Lentébb! )

Figyelt kérdés

Itt a karácsony, stresszesebbek az emberek. Oké...DE! Ez már szerintem sok!


A páromnak nem sikerült megnyernem vaterán egy kardigánt, vagy mit. Erre közlöm vele, hogy nem sikerült, de kap másikat, ami ugyan az, csak zöld, nem fekete csíkokkal.


Erre nekem esik, lebasz, és sértegetett...:)


Anno ez volt egy macskánál, amit ledobtam talpra kb fél méterről, és úgy védte mintha minimum a tesója lenne.


Most ez, ami elég viccesen mutatott, hogy úgy nézett ki az egész, hogy fontosabb neki az a szar.


Ráadásul az a érdekes az egészben, hogy nincs abban a helyzetben hogy baszogasson, mert mostanság a szemembe hazudott párszor (nem lépett félre, semmi ilyen, csak hazudott, hülyének nézett).


Szerintetek hova tegyem ezt az egészet? Elég szarul érintett ez a dolog...


Tipp, hozzászólás, szerintetek?



2012. dec. 16. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A nők néha hisztiznek.

Légy férfi, és tanuld meg kezelni!

2012. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A párod egy hisztis...nemtom mi

Én az ilyen embert még csak haveromnak se tartanám:D

2012. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit kinőttem az ilyen "haveros" szarságokból. Tény, a nők hisztisek..tudom! Azzal nincs is gond. Csak azért érdekes, és ha a utolsó kommentelő felfogta volna mit írok, akkor rájött volna hogy KICSIT SOK A DOLGOKBÓL, és azt is leírtam miből!
2012. dec. 16. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit túl reagálta az egész helyzetet és kész..

Mindenkinek vannak hibái, amiket megtanulunk "kezelni" és elfogadni, persze csak ha fontos nekünk a másik.


Normális hangon mond el neki a véleményedet, hogy nem értesz egyet a reakciójával és legközelebb jó lenne, ha ő se kapná fel ennyire a vizet.

Meg hogy ezzel nem megbántani akarod, csupán csak rosszul esett neked,hogy így reagált.

Vagy valami hasonlót..:)

2012. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajajj, elfogyott a xanax. Én mondtam hogy dobd ki, nem utaltam ilyenre stb..látod, saját magad ellen írsz:D

Látszik az írásodon hogy már be vagy kattanva..de oké...

2012. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!