Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel ehhez a...

Mit vennétek fel ehhez a tunikához?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos a kép nem a legjobb, de Ti mit vennétek fel hozzá

? Mivel nem vagyok az a nádszál vékony alkat így mindenképpen valami vastagabb, nem az az átlátszó (cicanaci)leggings-et gondoltam. Fekete, színes, vagy valami mintás menne hozzá? És milyen cipőt vennétek fel hozzá?


2014. máj. 14. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én felvenném harisnyával és saruval:)
2014. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fekete harisnyával vedd fel. Ha kicsit vastagabb vagy akkor a fekete előnyös lesz mert slankít.
2014. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak feketével, mivel a felső már mintás. Fekete cipővel, esetleg fehérrel, de az nem bizti, h jól néz ki. Hogy milyen legyen, az az alkalomtól is függ. Balerina, kicsit magasabb sarkú, de körömcipő is lehet. Én bakancsot, csizmát vagy edzőcsukát nem vennék ehhez a szereléshez.
2014. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fekete harisnya + magassarkú, hogy hosszabbnak tűnjön a lábad
2014. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ívy1 ***** válasza:
Fekete harisnya,jeggings,leggings amiből nemcsak vékony átlátszó van. Cipőnek mindenképpen olyat aminek van egy kis sarka legalább,azért hogy optikailag nyújtson.
2014. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima fekete leggingst :)

Amúgy nem egy szép darab se a színe se a minta rajta. A Fazonja még egész normális, úgy vedd fel, hogy az egyik válladra lehúzod.

2014. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fel se venném, mert nagyon ronda.
2014. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem vennék alá semmit, mert úgy sexy, amúgy van egy ilyenem csak rózsaszínben és abba járok bulizni, hosszú magassarkú csizmával veszem fel és már 12pasit és 2lányt hóditottam meg benne :)
2014. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!