Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti mikor szoktatok...

Csajok! Ti mikor szoktatok bikinit venni?

Figyelt kérdés

Mikor éri meg bikinit venni? Már most láttam rengeteg bikini reklámot pedig csak május közepe van. Tavaly június közepe felé akartam bikinit venni, de már elvitték mindenhonnan a kis méreteket, meg a szép darabokat.

Megéri már most megvenni, ha jót talál az ember? Félek, hogy 1-2 hét múlva már csak a ,,maradék" lesz ahogy tavaly... Viszont az is lehet, hogy csak ezután jönnek az ideiek :D



2014. máj. 14. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami tetszik, vedd meg. Az nyilván egy hónap múlva is tetszeni fog.

Én általában nyáron szoktam venni. Most olyan hideg van, hogy nem nagyon vágyom bikini próbálgatásra :)

Pedig én is láttam már 1 hónapja is jó bikiniket. Lehet, hogy nekem is inkább most kéne venni :)

2014. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hétvégén vettem, mert már pár hete kinéztem egy darabot a H&M honlapján. Kérdezz rá esetleg, hogy lesz-e még nyárig új kollekció, de szerintem ha valami tetszik, akkor vedd meg.
2014. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj vele! Én is ugyanúgy jártam tavaly! Durva, hogy nyár közepén, júliusban! már sehol nem találtam bikinit magamra!
2014. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig nézem a boltokban mi kapható éppen, akár télen is, mivel olyankor is eljárok aquaparkba, stb. Ezen kívül neten is szoktam nézelődni, ott többféle kapható, ha esetleg a boltokban nem lenne már semmi. Aztán ha olyat látok ami tetszik megveszem bármikor...
2014. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! :)
2014. máj. 14. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már húsvétkor megvettem a sajátomat, mert beleszerettem:D Meg én ilyenkor már, ha jó idő van, kifeszek napozni, hogy legyen egy kis színem, és a fürdőruha formája miatt már most meg kellett venni. Ugyanis tavaly háromszögem volt, hómost meg cső fazonú. Meg ilyenkor még mindenféle van :)
2014. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!