Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Viszonylag nagyobb mellű...

Viszonylag nagyobb mellű lányok! Ti milyen bikinit szoktatok hordani? Milyen típusú felső tart annyira, hogy úszni is lehet benne?

Figyelt kérdés
Képeket is linkelhettek, esetleg ha van konkrét tapasztalat, hogy milyen vált be, milyen nem...
2014. máj. 10. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban nagy mellel bikiniben lehetetlen úszni. Ahhoz egyrészes úszódressz kell.
2014. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de ha mondjuk nem annyira nagy, csak kicsit nagyobb az átlagnál
2014. máj. 10. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetetlen? Igaz uszodába egyrészesben megyek, de strandon is úszok azért pár métert, nekem sose volt belőle gondom (75F, de volt 85G is mielőtt lefogytam). Az igaz hogy nagyon nehéz jót találni... még a márkásabb fürdőruhák esetében is gyakran találkoztam azzal, hogy jó a méret, de mégse tart az egész semmit. Ez az anyag amiből a fürdőruhákat gyártják nagyon béna. Nekem eddig inkább a nyakbaakasztósak váltak be, bár nagyobb méretnél kellemetlen lehet. Ami most van az szivacsos, merevítős, ilyen fazonú [link] , az egyrészes pedig pont ilyen [link] sajnos a merevítő az első használat után kijött belőle, pedig márkás darab (zoggs), de még így is elég jól tart és állítható a pántja.
2014. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!