Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci nő felvehet nagyon rövid...

Duci nő felvehet nagyon rövid nadrágot melegben? Ha felveszi akkor miért kap bántó megjegyzéseket, nézéseket?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert vannak ilyen hulye emberek, mindig voltak es mindig lesznek. Ez ezzel jar.

De ha te jol erzed magad, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mas mit mond.

Ha narancsborod van akkor szerintem olyan nagyon nagyon rovidet ne vegyel fel.

2008. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs narancsbőröm hál istennek, van ha van akkor nem durván :) mert nem észrevehető. Kicsi duckó lábam van és párom szereti és ő mondja folyamatosan, hogy miért nem járok úgy városba ahogy otthon, mármint olyan rövidbe, mikor tök aranyosak a combjaim. De én.. hogy is mondjam hát szeretek abban lenni, meg iylen melegbe amúgy is elviselhetetlen a hosszú naci, de nagyon zavar az hogy mások megjegyzéseket tesznek.
2008. júl. 28. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz másokkal.Nyugodtan mehetsz rövidnadrágban.
2008. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felveheted. Persze biztos meg fognak nézni, de ne foglalkozz velük. Az a lényeg, hogy a párodnak tetszel. Amúgy meg vannak vékony nők, akiknek tiszta narancsbőrös a combjuk, fenekük és simán felveszik a nagyon rövid nacikat.
2008. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hogyne vehetnéd fel! sőt kötelező:) Ne foglalkozz mások idióta véleményével. Mivel van párod szép lehetsz. Szóval mutogasd magad.


Az előttem hozzászólónak írnám, hogy nem kéne "fikázni" a rövidnadrágos narancsbőrösöket (jó én emiatt a fikázók miatt pont, hogy hosszúnadrágot veszek fel ebben a dög melegben is mert a vádlim is olyan) erről nem tehet senki. Hirtelen hízásra még nem figyel oda egy tini lány mivel nekem akkor jött ki. És egész életemben szenvedhetek tőle. Szóval ha neked nincs virulj magadba ne másokat fikázz!!

2008. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De arik vagytok :) köszi :)
2008. júl. 28. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy felveheted!!!Akármikor!Ne törődj az olyan k*csögökkel, akik szerint a 30 kiló gebe izék szépek...Ha a barátod szereti meleg van, és te is szertesz úgy lenni, akkor miért ne??????Biztos jól áll:)

Sok boldogságot:)

2008. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel az a nagyon rovid forronacit!!!!

En 170cm magas vagyok 57 kiloval,tini koromban gyorsan megnyultam,fogytam-hiztam!A combomon felul a terdhajlatomban es a derekamon "strihak" vannak(vagy hogy a fenebe hivjak oket),olyan mint a terhessegi csik.Furdoruhaban iszonyuan latszik,sokszor remesen erzem magam a strandon es kivanom barcsak ne lennenek ott,de ez van.A parom igy fogad el engem,igy magam is el kell fogadnom ezeket a szepseghibakat.Nem lehet mindenkinek tokeletes bore,bar ezen megfelelo taplalkozassal es fizikai tevekenyseggel sokat lehet javitani!

Ugyhogy oltozzunk mi is ugy ahogy akarunk,aki meg megnez,azt tanacsolom hogy kuldj egy na mi van haver,valami nem stimmel??? -konnyed hangvetelu megjegyzest!

Szep nyarat!!!!!!

2008. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én se voktúlvékony ezért nem veszekfelnagyon rövid nacit.

de amikor látom hogy egy nállam ducibb lány felvesz egy rövid nacit akkor az önbizalmat ad hogy ha ő fel meri venni és leszar másokat akkorén mért nem.

szval csak bátran akinek nem tetszik nem kellnézni :D

2008. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

A legfontosabb,hogy érezd jól magad a bőrődben.Mi kell még,ha a párodnak tetszel?!

Bántó megjegyzések mindig lesznek amig rosszindulatú emberek vannak. A legjobb amit tehetsz,hogy figyelemre sem méltatod a sértő megnyilvánulásokat!

2008. aug. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!