Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát + cipőt vegyek...

Milyen ruhát + cipőt vegyek ballagásra? 14/L

Figyelt kérdés
A suliban pénteken lesz fotózás az idén ballagóknak, szóval szeretnék venni olyan ruhát ami a képen is rajtam lesz meg majd ballagáson is. Az a baj, hogy alacsony és sovány vagyok. Szerintetek hol vegyek ruhát? Vagy felejtsem el hogy egyberészes ruhát találni fogok?:( Ja és magassarkú cipőt szeretnék, szerintetek max. hány cm legyen a sarka?
2014. máj. 14. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Cipő sarka szerintem 8 centis legyen.
2014. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
uppsz azt akartam írni hogy max 8 centis
2014. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan vehetsz fel egyberuhát. csak olyat válassz amiből nem lóg ki semmid. NE szexis legyen, hanem igényes, elegáns!
2014. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Nincs megbeszélve, hogy miben kell lenni?

Én fehér blúzban, alja olyan mint a fűző és fekete szoknyában voltam, 9cmes cipő.

Vannak nagyon szépbigényes ruhák, én olyan vennék fel:)

2014. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a ruha jó. Egy csipke ruha gyönyörű. A magassarkú is jó csak a sarka ne legyen se túl lapos se magas. Kb 10-15cm magas legyen.
2014. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, majd szétnézek, remélem találok valamit:))
2014. máj. 14. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
10-15 centi mint a "nem túl magas" kategória? Az már platformos...
2014. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, 10 már szerintem is sok, vagy max. határ eset:)
2014. máj. 14. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkora magassarkút vegyél, amiben tudsz járni!! Az egy dolog, hogy nagyon bután néz ki, ha valaki nem tud járni a cipőjében, mert olyan magas, de azért a ballagás hosszú ideig tart és borzalmasan fognak fájni a lábaid, és 14 évesen nem is várja el senki tőled, hogy 10 centisben topogjál :) Szerintem is max 8 centi legyen, de az is csak akkor, ha magabiztosan tudsz benne járni.

És szerintem a ruha a legmegfelelőbb és a legegyzserűbb választás egy ballagásra és a fotózásra. :)

17/L

2014. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!