Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok cicagatyat hordani...

Szoktatok cicagatyat hordani mikor menstrualtok? Azokra ertem akik betetet hasznalnak. (lanyok)

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit viccesen hangzik, hogy odatetted "lányok"...mivel a pasik nem menstruálnak...xD

Amúgy én nem szoktam hordani (pedig tampont hasnzálok), viszont van egy barátnőm, aki szokott...Ő úgy oldja meg, hogy szárny nélküli betétet tesz be, és hosszabb ruhát vesz fel aznap felé, ami többet takar...még senki se szólt be miatta neki, senkinek se tűnt fel...:)

2014. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Alapból tangát hordok, ha megvan, akkor pedig francia bugyit. Én ha tampont teszek fel, akkor is teszek be betétet is a biztonság kedvéért, viszont a francia bugyi miatt a fenék résznél ugye "bemegy", így nem látszik hátulról sem. Egyébként meg cicagatyát csak laza, fenékeltakaró felsővel hordunk (legalábbis az, aki nem magamutogató és ízlésficamos).
2014. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én inkább nem veszem fel, bár nem látszik, de bizonyos helyzetekben észre vehető, és az elég ciki lenne

pár napig kibírom nélküle :)

2014. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután a funkciójának megfelelően, nem pedig nadrágként viselem.... így miért ne hordanám akkor is?
2014. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A cicagatyát rövidnadrággal, szoknyával, meg hosszított felsővel hordják, ami fenék alá ér... szóval miért lenne gond a betét? Nem látszik.
2014. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Fura hogy mindenki rögtön arra gondolt hogy azért nem mert átlátszik. Nekem az első gondolatom az lett volna hogy azért nem mert könnyen átázik. Bár ez engem nem érint mert Mirenám van.
2014. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: "hogy azért nem mert könnyen átázik"


Ilyen alapon kizárhatnád az összes vékonyabb anyagú nadrágot, a szoknyákat... és maradna kb. a farmer. Talán ezért nem gondoltunk rá.

2014. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Vannak olyan leggingseim, a mintásak vagy a vastagabbak, amit felveszek egy nem combközépig érő ruhával, és még mindig erkölcsös és magabiztos vagyok, túl régóta megy szerintem ez a vita, a mai farmerok se hagynak többet a képzeletnek mint egy jó minőségű leggings. Erről ennyit.


A kérdésre válaszolva: Azokon a napokon nem szívesen hordok leggingset, inkább sötétebb farit, mert mindig félek, hogy átüt a betét, mármint hogy kidomborodik meg ilyenek. De pl. tesire simán felveszem a leggingset, ha köteleznek, hogy görcsölés közben bukfencezzek akkor már igazán nem fogok miattuk melegítőt cipelni :D

2014. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En szoktam. Nem az elso nap, de 2., 3. naptol kezdve igen. Olyan "cicagatya" hordok, ami sotet szinu, nem latszik at; erre pedig mindig egy hosszu, fenekeg ala ero felsot veszek.
2014. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én betétet használok és gyakran hordok cicagatyát és ha menstruálok akkor fölveszek max egy miniszoknyát még
2016. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!