Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kéne felvennem egy divatre...

Mit kéne felvennem egy divatrendezvényre?

Figyelt kérdés

A barátnőm meghívott a tavaszi divatshowra, ami most vasárnap lesz. Nem jártam még ilyen rendezvényen, mit vegyek fel?

Nekem ilyesmi elképzelésem van így elsőre:

[link]

Bocsi a fényviszonyokért, az alja egy galaxysos leggings.


Vagy még erre gondoltam, mert ennek a blúznak nagyon karcsú a dereka, érdekes a kialakítása, ilyen biztos nem lesz senkinek:

[link]

Csak ennek az a hátránya h nem túl ünnepi? Meg nem túl "öregnénis"? :D

Van még ezenkivül egy rakat kockás ingem, meg egy fás leggingsem meg sima kék leggingsem meg farmernadrág, fekete nadrág, pólók ezerféle mintában, stb...De tanácstalan vagyok...


Ha találtok valami jó divatfotót és szerintetek az megfelelne egy ilyen rendezvényre azt is linkelhettek.


Úgy érzem, ez pont aza program ahol a teljesen hétköznapi és a kisestélyi között kéne találni valamit...Hogy mégis észrevegyenek az emberek, de ne legyen túl sok.

Szerintetek?


2014. máj. 15. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első nagyon nem jó, nem is áll jól. Talán, nagyon talán egy hosszabb világos pólóval, arra rávenni gombolás nélkül a blúzt amiből előzőleg kiszedted a válltömést, és kicsit lazábban az övet. A második jól áll, viszont az a blúz úgy néz ki mintha totál el lenne szabva. Esetleg a fekete nadrággal, ha van színes kiegészítőd. A farmer felejtős.
2014. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első jó lenne,de a galaxys leggings helyett,fekete fényes leggingset vegyél fel,nem lesz feltűnő de nem is átlagos.Ja és magassarkú cipőt.
2014. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ingben a válltömést én sem ajánlom,nem szép látvány.
2014. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


a hajad fogd fel egy kontyba és valami pici fülbevaló szerintem elég lesz

a szemed húzd ki cicásra vagy csinálj füstös sminket

2014. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Olyan rendesek vagytok!

Divattéren csődöt mondtok mindig, úgyhogy megmentettétek az életem :')

2014. máj. 16. 09:58
 6/7 A kérdező kommentje:
*bocs a mondtok helyett mondok :')
2014. máj. 16. 10:04
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez jobb valamennyire?

És ha igen akkor melyik nadrág jobb hozzá??

(a felső inkább barnás, a gatya meg szürkés, ez látszik a 3. képen.)

[link]

2014. máj. 16. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!