Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már ciki a Michael Kors óra?

Már ciki a Michael Kors óra?

Figyelt kérdés
Ballagásra egyik rokonomtól egy eredeti M. Kors órát kaptam ajándékba. De lassan minden 2. lánynak ez van a kezén (tudom, sok közülük csak replika). De már én is cikinek érzem hordani...

2014. máj. 16. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi, akkor nem ciki egyáltalán.

Hidd el, amiket látsz mindenkin, azok biztosan nem eredetiek a legtöbb esetben.

2014. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy más is azt hiszi, h az enyém is replika....:-(
2014. máj. 16. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Többfajta MK óra is van, nem mindegyik ugyanolyan. Én nem ismerném fel, nem venném észre, hogy valakin az van, vagy nem. Maximum, ha közelről megnézném és elolvasnám. Szóval gondolj rá úgy, mint egy szép órára. Ha tetszik, akkor hord, ha nem, akkor ne. Az meg mindegy, hogy mi van ráírva, meg ki mit hisz.
2014. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
villogni akarsz vele, vagy tetszik? ha csak mutogatni kell, akkor tényleg ciki. egyébként szerintem ronda is.
2014. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem tetszik, de mondjuk én sem tudnék megkülönböztetni egy eredetit egy replikától, de őszintén szólva nem is érdekel, hogy ki milyen órát hord. Ha tetszik, hordjad és kész.
2014. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szinte az össze gazdag kis pitsának olyan van szóval igen...
2014. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!