Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek gáz vagyok csak...

Szerintetek gáz vagyok csak mert más vagyok? Michael Jackson rajongók?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim mind Skrillexet, Justin Biebert meg hasonlókat hallgatnak. De én nam. Úgy gondolom, hogy nincs stílusuk. Jó, Skrillex lehet, hogy jó Dj de nem az én műfajom. Én csak Michael Jackson - t hallgatok, mert imádom :) a stílusát a hangját, mindent! Emiatt cikiznek, hogy milyen régimódi vagyok és nem tudom mi a zene. Szerintem ők nem tudják. Végül is ízlések és pofonok. Csak ők ezt nem értik meg. Michael rajongók! Nem szeretne valaki beszélgetni velem evvel a témával kapcsolatban vagy Michaelről? 13 vagyok! (írjatok kort légyszi)

2014. márc. 7. 20:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
remélem érthetően írtam :D
2014. márc. 7. 20:58
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen miatt nem lesz valaki gáz. Ha a zenei ízlésed miatt cikiznek, azzal csak magukat járatják le. Jacko-t nem nagyon hallgatok, sose vonzottak a számai. 1-2 kivétel azért van, amit meghallgatok tőle és tény, hogy tehetséges volt.
2014. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már a harmincas éveim vége felé járok, és kb annyi idős voltam mint te, amikor én is imádtam az akkori retró zenét. A kedvencem az Earth Wind & Fire volt a 70-es évekből(nem tudom mond ez neked valamit). Összevesztem egy osztálytársammal, mert ugyanígy kinevetett és azt mondta hogy ők a béka segge alatt vannak, ellenben Mark Wahlberg-gel, neki van a legjobb hangja, és figyeljem meg mekkora énekes lesz sok év múlva. (Gondolom tudod hogy ki ő, most egy híres színész, de valaha énekes volt, de már nem sokan emlékeznek erre.

Most lehet hogy Justin Bieber nagy sztár, de ki tudja milyen emlék marad róla 20 év múlva? Lehet hogy belőle is színész lesz, de az énekesi karrierjére nem biztos hogy emlékezni fognak.

Közben a mostani énekesek, zeneszerzők többek között az Earth Wind & Fire dalaiból merítenek, na és persze Michael Jackson dalaiból. Úgyhogy ennyit erről, ne szégyelld soha hogy őt hallgatod.

2014. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"cikiznek, hogy milyen régimódi vagyok és nem tudom mi a zene"

LOL:D:D:D Ezek el vannak tévedve:D:D:D:D Most nevetek rajtuk:D:D:D:D A jó zene sosem avul el. Michael a király!!!!! <3<3<3<3

2014. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
(2 db 75%-os van)
2014. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"szerintem ők nem tudják, végülis ízlések és pofonok" Ez irónikus. Nem az tenne téged jobbá tőlük, hogy hú aztakefe Michael Jackson-t hallgatsz. Hanem az, hogy nem ítéled el őket, mert elvből elítélnek valamit, ami nem népszerű. Őket meg az, ha nem ítélnek el valamit, ami nem divatos. A zenei ízlés nem döntés kérdése, ahogy az öltözködési se, vagy éppen, hogy milyen kaját szeretsz.

A baj az, hogy manapság már elterjedt dolog a zenében is a divatot követni és minden mást elítélni. Volt már nekem is veszekedésem ebből, de sose érveltem azzal, hogy "mert a másik szar". Nem azt akarom, hogy mindenki egy valamit hallgasson, az teszi széppé a dolgot, hogy különbözőek vagyunk. De egy olyan világban, ahol már a zenei ízlés különböződése is probléma, mit várjunk a bőrszín különbözőségére? Az emberek nem tudják elviselni, ha valaki nem illik be a sorba.

2014. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszönöm :) engem nem zavar ha nem Michael - t hallgatják, de az igen, hogy azt akarják, hogy hallgassam én is azt amit ők, mert "király" meg ilyen meg olyan.
2014. márc. 8. 20:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök neki, hogy minőségi zenét hallgatsz, Kedves Kérdező. Csak így tovább, remélem, sosem növöd ki ;) Sem én, sem sok más Michael rajongó nem nőtte még ki, úgyhogy jó esélyed van :D
2014. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen beszélgetek veled Michaelről, írj privit :)
2014. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm :))) jó érzés ezt hallani :)
2014. márc. 9. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!