Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tisztítjátok a zakót?

Hogy tisztítjátok a zakót?

Figyelt kérdés
mármint nekem folytón bekoszolódik, meg minden nap hordom, de hát nem tiszítathatom ki minden héten, sőt hónapban sem, mert egy vagyon, kimosni nem lehet, szóval milyen módszerrel lehet takarítani?
2014. máj. 20. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért én nem nevezném azt a kb 1000 forintot egy vagyonnak, amit egy tisztítóban elkérnek egyetlen zakó tisztításáért... Ha te nagyon drágán tudod tisztíttatni, akkor javaslom, hogy sürgősen keress egy másik tisztítót, mert kb ezer forintnál sehol sem drágább.
2014. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hm, kicsit drágábbért találtam, de keresek még, de ettől még az ezer ft is sok, max havonta egyszer fér bele szerintem, akkor is egy év alatt több, mint a zakó ára:)
2014. máj. 21. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!