Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Lányok! Nektek tetszik...

Fiúk! Lányok! Nektek tetszik ez a magasított derekú szoknya, nadrág divat?

Figyelt kérdés
csak szerintem áll furán a lányokon?

2014. máj. 21. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik.
2014. máj. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nekem tetszik. de kell hozzá egy stílusérzék, az biztos.


24/F

2014. máj. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Megfelelő alak, megfelelő hossz, és hozzá illő kisugárzás. Ennyi a titka, és nagyon is jól tud kinézni szoknyánál. A nadrág nekem nem tetszik.
2014. máj. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, és magamon is szeretem. Meghosszabbítja a lábaimat és kecsesebbnek érzem magam bennük, ezáltal kecsesebben is megyek, jót tesz nekem.
2014. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én imádom a szoknyát is, nadrágot is, 100x kényelmesebb, mint a csípőnadrág. És arra mindig ügyelek, h rövidnadrágból olyat vegyek, amiből nem lóg ki a fenekem, mert az inkább ízléstelen. Én nem most kezdtem el ilyeneket hordani, hanem kb 3-4 éve:)
2014. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Én odavagyok ezekért főleg a szoknyákért! Nekem például a csípőnadrág nem áll jól annyira, mint a deréknaci. Persze, jó darabokkal kell hordani és nem ez a mini bugyiméretű kell! 15/L
2014. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 csingilingg84 ***** válasza:
Én szoknyában használom a magasított derekú fazont. Imádom*.*
2014. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#5-ös válaszoló, te hol veszel olyan rövidgayát ami magasított derekú de nem látszik ki belőle a feneked?:) illetve én olyat keresek ami picit még a combomból is takar, szóval nem rögtön a fenekem alatt végződik és nagyon régóta keresek már ilyet, tudsz segíteni?
2014. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ritka rondák az ilyen tüdőgatyák/szoknyák, nem láttam még embert akinek jól állna. De persze divat, ezért a csajok elhiszik hogy rajtuk ez szép és előnyös... akkor is ha nem.
2014. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én a szoknyákat imádom, van is egy pár.

Vékony derekú nőkön szerintem kifejezetten jól áll.

2014. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!