Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rengeteg vagyany, markas...

Ha rengeteg vagyany, markas cuccot lehet talalni a turikban, akkor miert nem turiznak tobben?

Figyelt kérdés

Ma pl 1000 Ft-bol vettem egy olyan parducmintas topot, aminej egy valla van, illetve egy Pimkie-s piros pantos topon, ami kicsit buggyos.

Meg se lehet mondani roluk, hogy turibol vannak, es az anyaguk is nagyon jo.


2014. máj. 21. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen vásárolnék turiban. Párszor próbálkoztam, de nem találtam olyan nagyon jó darabokat. Gondolom, az is számít, hogy kinek a városában milyen turik vannak. Én nálunk már többen is voltam, de nem tetszettek.
2014. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tényleg jó cuccokat lehet kifogni, de nekem pl nincs hozzá türelmem. Ha meg véletlen találok valami jó darabot, akkor az vagy nem a méretem, vagy drágább, mintha boltban vennék egy felsőt.
2014. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, a türelemmel nekem is vannak gondjaim :)

Át kell nyálazni 100 felsőt, hogy találj egy olyat, ami tetszik, és akkor még nem is biztos, hogy jó a mérete.

Egyszerűbb alapdarabokat meg lehet kapni az üzletekben is szinte ugyanolyan áron, mint a turiban.

De ha lenne egy jó turi mifelénk, ami rendezett is lenne, akkor szívesen válogatnék ott :)

2014. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én kisvárosban élek, itt olyan turik vannak, ahol kinyúlt, fakó vacakokat lehet csak találni.

Néha járok Pestre, ott vannak jó turik valóban, de én sem vagyok túl türelmes, például legutóbb végignéztem a Kökiben a Hádát... nem tudom, szerintem több mint 1 óráig tartott és 2 ruhadarabot találtam ami tetszett, amik nem is igazán voltak olcsónak mondhatók. De persze azért megérte, mert plázaboltokban meg csak divatvacakokat árulnak, olyat meg fel nem vennék.

2014. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon fárasztónak találom.


Ha egyszer betévednék egy olyan turiba, ahol nem csak típus, de méret szerint is szét vannak dobva a cuccok, nagyobb kedvvel esnék neki.

De a legtöbb turkáló teljességgel átláthatatlan, a szag fejfájdító, nekem meg nincs annyi időm és türelmem, hogy vadásszak.

2014. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát én 2-szer próbálkoztam turival. De nem jött be. Végigböngésztem a sorokat, de csak szörnyű darabokat találtam. Vagy olyat mint a legócskább kínai cuccok, vagy az anyaga volt borzalmas (otthonka anyag, 2 perc után belebüdösödik vki). Ennél jobb cuccok vannak nálunk a padláson, amit anyu a 70-es években hordott. :)

1 pólót sikerült beszereznem, ami nem gáz, de 1500-ért sok volt!

2014. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mar nem azert, de meg a plazakban sincsenek meret utan rakva a ruhak, felsok, nemhogy a turikban. Tenyleg, vannak olyan turkalok, amelyekben olyan fura szag van, de nem mindegyikben. Plusz en ma mindossze egy orat turiztam, es ratalaltam erre a ket felsore valamint egy ferfi ingre is.

Tulajdonkeppen en az egyetem miatt nagyvarosban kell eljek(Kolozsvaron), es itt, minden utcaban van legalabb 3 turkalo.

2014. máj. 21. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mar nem azert, de meg a plazakban sincsenek meret utan rakva a ruhak, felsok"


Az egy dolog, de márkaboltokban egyfajta felsőből nem is egy darab van, hanem minimum egy tucat, így sokkal jobban átlátható.

Ezért kéne, hogy a turikban, ahol egyféléből csak egy van, legalább valamilyen szisztéma szerint lehessen könnyebben keresgélni.

2014. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

En mar annak is orulok, hogyha kulon vannak teve a ruhak a felsoktol. Rengeteg olyan turiban is jartam, ahol egy ilyen nagy dobozba be volt hajitva a rengeteg ruha. Na ember legyen a talpan, akinek van gusztusa ott turkalni.

Amugy meg pont ez a plane a turikban, hogy mivel egy darab van abbol a ruhabol, felsobol, barmibol, ezert sokkal egyedibb is, mint amiket a nagy plazakban latsz. Nem kell attol rettegj, hogy mikor jon veled szembe egy olyan szemely, akin ugyanaz a ruha van.

2014. máj. 21. 16:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Anélkül se rettegek. :)

Ugyanis az azonos darabokból is rengeteg variációt lehet összeállítani, és a kiegészítőkön is rengeteg múlik. Még soha nem jött velem szembe senki pont ugyanolyanban.


Egyébként a mások által levetett cucctól nem undorodok, rengeteg "örökölt" vagy mások által turizott ruhám van, de maga a turizás nekem akkor se fekszik.

Még rendes üzletben is nehéz magamra ruhát kapnom, így nem fárasztom magam feleslegesen. ;)

2014. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!