Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kisnövésű lányok/nők! Ti mit...

Kisnövésű lányok/nők! Ti mit vesztek fel nyáron?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 46 kg.

18/L

Fogalmam sincs miket vegyek fel mert mindenben szörnyen érzem magam...Utálom a lábaimat, hogy olyan kicsik.

Egy térd fölé érő sztreccsesebb szoknyát sem merek felvenni topánkával mert utálom a lábaimat.

Ráadásul hátulról olyan mintha a kis lányoknak is narancsbőrös lenne a lába akik kis csinosak.

Ha térd fölötti szoknyát veszek fel akkor tömzsinek érzem magam,a lábaimat meg ducinak a térd miatt.


Leginkább az tesz ducivá, hogy rövid a lábam és a térdkalácsomnál túlságosan husisnak látom magamat.

pl.:


[link]

Összezárja de teljesen normális.Összezárva nekem sincs semmi bajom.


Viszont:


[link]


Neki tök jó mert hosszú a lába és egyáltalán nem látszik tömzsinek.


Maximum rövidnadrágban érzem jól magamat ami közepesen rövid.

Nem franciabugyi,de nem is hosszabb fazonú rövidnadrág...és abból is a sztreccsesebb ami a combom közepét jobban kiemeli mert amúgy meg olyan mintha összeérne a tömzsiség miatt...

Engem nagyon zavar, hogy ilyen kicsi vagyok...



#ruha #méret #szoknya #nadrág #kinézet #kisnövésű lányok
2014. máj. 21. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is maradjunk annál, hogy az átlagosnál csak egy kicsit alacsonyabb, de nem kisnövésű.

A magyar női átlag 164 és a hazai nők 68 %-a 158 és 170 közötti (a normális eloszlás miatt).


A másik: a narancsbőr nem magasság, de még csak nem is súlyfüggő! Egyrészt biológia, a nők hajlamosabbak ugyanis a kötőszöveti gyengeségre. Másrészt genetika, öröklött is lehet a hajlam. Ezen túl pedig: a rossz életmód, a sok tartósítószer, a kevés folyadékfogyasztás és a sportolás hiánya tehet róla!


Érdemes lenne egy pszichológust is felkeresned, miután abszurd, hogy 46 kilóval kövérnek látod magad!


És hogy a kérdésre is választ kapj:


szoknyát, ruhát, rövidnadrágot... gyakorlatilag bármit felveszek nyáron!

158 centi vagyok ugyanúgy, mint te, de ehhez 52 és SEMMI BAJOM ezzel! Nem látom magam kövérnek, se tömzsinek. Jól érzem magam a bőrömben. ;)

2014. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,Köszönöm,ment a zöld:)

Én mindig is nagyobb szerettem volna lenni, mert erre számítottam kiskoromban is. Nekem nagyon rossz érzés, ha elmegy egy magasabb lány mellettem a hosszú lábaival.Olyankor lealacsonyítom magam mert az ilyeneket látom igazán nőnek. (Külső szemmel:nőnek)

2014. máj. 21. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz már körül a hollywoodi sztárok (színésznők, énekesek) között! Rengetegen közülük akkorára se nőttek, mint te meg én, de ettől függetlenül ugyancsak dögösek, nőiesek.
2014. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!