Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok olyan üzletet Budapeste...

Tudtok olyan üzletet Budapesten vagy környékén, ahol kifejezetten vékony srácoknak árulnak nadrágot?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy 183 cm vagyok és 64 kg. Derékbőségem köldök alatt 78 cm. Az Auchanban a kétféle legkisebb méretet vettem, az egyik 32-es, a másik számozás szerint a 42-es. A lényeg, hogy ennél kisebb nem volt. De még ez is leesik rólam.


Legtöbbször a nadrág, amit kinézek, vagy jó derékben, és akkor lábszárközépen lötyög, vagy ha jó a hossza, akkor még valaki beleférne mellém :-)))


Ráadásul, sokszor ha még mindkét paraméter stimmelne is, akkor meg olyan vékony a nadrágszára, ami szerintem nem férfias.


Olyan nadrágot keresek, ami derékban vékony, megvan a hossza, és kellően laza a lábszára (ne legyen "b*zis", testhez simuló).


Vannak konkrétan olyan boltok, amik ilyenre szakosodtak? Ismertek jó lelőhelyeket?


Köszi a segítséget előre is!



2014. máj. 22. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hasonló paraméterekkel rendelkezem, hasonlóan vékony vagyok. Mondjuk én pont a simulós, feszülős csőgatyákat szeretem, de a kezem ügyébe legtöbbször az általad keresett egyenes fazon kerül. Kínaikba járok, és azt vettem észre, hogy jóval több van az általad keresett fazonokból, mint az általam keresett feszülősből.


Mivel nem pesti vagyok, ezért ott címet nem tudok, de szerintem az ottani kínaikban is hasonló lehet a kínálat. :)

2014. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a kínaiak között több a vékonyabb testalkatú.


Mindenesetre köszönöm a tippet, próbálkozni fogok!

2014. máj. 23. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!