Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek magyar fizetésből,...

Szerintetek magyar fizetésből, hogy nézhet ki jól az ember?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 12:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Pont tegnap beszéltük a bnőmmel, hogy mennyire nehéz ilyen fizetésből kijönni. Nem divatolásról van szó, hanem minőségi stílusról.

Mi lenne ha nem lenne kínai, meg turi?

26N

2014. máj. 22. 12:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ugyanazt csinálnánk, mint régen a háziasszonyok: varrtak, átalakítottak....

:-)

2014. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma is van néha átalakítás...
2014. máj. 22. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem turkálókban lehet nagyon jó ruhákat kifogni, amik igazán beleférnek a költségvetésbe, mert ugye olcsók.
2014. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én meg gyakran beszélgetek arról, hogy bárkinek lehet jó munkája amivel igen sokat lehet keresni még Magyarországon is. Csak ehhez tanulni kell meg nem feladni és leragadni az első vacak munkahelyen... ahogy teszik azt sokan.

Én 6 hónapig voltam gyári munkás, nem volt más, folyamatosan néztem az álláshirdetéseket közbe minden egyes nap... ott havi 140ezret kerestem szenvedve, most meg azt csinálom amit szeretek, és havi 260ezret kapok érte +cafeteria. És hogy a kérdéshez is köze legyen, én külföldről rendelem a ruháimat webshopokból, mert nekem a boltban kapható cuccok egyszerűen nem tetszenek, mind egyforma, épp ami divat, más nem nagyon van. De szoktam varratni is nagy ritkán, ha épp olyan ruhát sikerült kinéznem ami rendelve iszonyat drága lenne, megvarratva meg feleannyiba sem kerül.

2014. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Esetleg a webshop oldalt megosztanád velem?

Eddig nem mertem onnan rendelni, félek, hogy nem lesz jó a méret :(

2014. máj. 22. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy kell öltözni, ahogy Xena vagy Conan. :)
2014. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható. Néhány alapdarabra érdemes rászánni a pénzt, de szerintem időnként az is megoldható, a többit meg turkálóból is meg lehet venni, teljesen jó cuccokat lehet találni ott is.
2014. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!