Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Hol tudnék Ocean nadrágot...

SOS! Hol tudnék Ocean nadrágot venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Néztem a boltjukban egy nadrágot, de nem volt méret. Azt mondták, hozatnak le belőle. Mikor visszamentem, azt mondák nem volt méret, nem tudják garantálni, hogy tudnak lehozni.

Amikor neten akarok utánanézni a nadrágnak, nem ad ki semmi normálisat, eddig egy olyan oldalt találtam, ami tényleg a márkával foglalkozik, de ott csak fürdőruhák voltak.

És tuti, ez a márkája, nem csak abban az üzletben árulják, mert direkt visszamentem a boltba, hogy megnézzem, és minden címkéjére az volt írva, kivéve egy cetlit, arra a Lycra márka volt írva. Mit csináljak, hol tudnám beszerezni? Azért lenne sürgős, mert ajándékba lesz.

Egyébként sztreccses anyagú, térd alá érő, gumis derekű nadrág, az üzletben 5490 Ft volt.



2014. máj. 22. 17:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!