Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnék nőies lenni?

Hogy tudnék nőies lenni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, amitől a legjobban félek az az, hogy "kikupálódjak".

Tudom, hogy most kéne szépnek éreznem magam, igazából én még egy rövidgatyát is alig merek felvenni, de 40 fokban csak nem sülök meg hosszúban, de nagyon kellemetlenül érzem magam.

167 cm magas vagyok és 59 kiló, sokat edzem főleg mostanában, nem vagyok elhízott, de én még a kövérnek mondhatő hölgyeket is nagyon csinosnak látom amikor szép ruhákban látom, nem feszülősekre gondolok, hanem ami jól illik hozzájuk. Nagyon fiúsan öltözködök, magasabb sarkú meg szoknya életemben nem hordtam ballagáson kívül.

A barátom biztos büszkébb lenne rám ha szépen öltöznék, de elfogad így is :) De öregkoromba biztos bánni fogom, hogy nem voltam merészebb :-D

Ti mit gondoltok? Érdemes lenne valahogy változtatnom? Vagy legyek úgy vele, hogy azt hordjam amibe jól érzem magam?

Privát üzenetet is szívesen fogadok :-)



#jdsuajsajt
2014. máj. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal hogy nőiesebb felsőket hordasz. Látszódjon az alakod, azaz hogy van melled, derekad és csípőd. Tehát ne egyenes szabású pólót vegyél, vagy ilyen most kapható zsákcsodákat, hanem olyat, ami mell alatt vagy derékban gumis vagy megköthető. A nyaka meg ne érjen az álladig.

Ilyesmikre gondolok:

[link]

[link]

[link]

A hosszabbakat hordhatod leggingssel.

Így maradhat a nadrág, lapos cipő, mégis kicsit csajosabb.

2014. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek a ruhák nekem is nagyon tetszenek, amiket az előző linkelt :-)


Feszülős farmernadrág v. rövidnadrág egy csinosabb pólóval és egy lapos talpú cipővel, és máris nem vagy annyira fiús :-) Használhatsz egy kis sminket is: alapozó, barna szemceruza, szempillaspirál, szájfény - nem feltűnő, de nagyon szép smink.

2014. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én bátorítalak, próbáld ki a nőies öltözködést!
2014. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!