Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexia miatt iszonyat...

Anorexia miatt iszonyat vékony lettem (170/48), semmi lábizmom, semmi fenekem, abszolút nem vagyok nőies. Hogy egyek és mit sportoljak, hogy hízzak pár kilót? Nem hájas akarok lenni, hanem a régi izmaimat visszaépíteni.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 6. 08:31
 1/3 anonim válasza:

Szerintem táplálkozz rendesen.Naponta 4-5 x egyél.Én is az voltam,de szerencsére élek és virulok.Egyél húst,főzeléket,levest és más főt kajákat...

Menj el futni anyukáddal vagy tesóddal vagy menj valamelyik barátnőddel el táncolni, most a legalkalmasabb.Vagy hívj valakit és menjetek el focizni,ez megmozgatja az egész testedet és izmosodsz is tőle.Vagy ha van bringád akkor menj el a nagyihoz biciklivel vagy máshova.Szerintem am 17 kg kellene felszedned,hogy szép és csinos nőies alakod legyen.

Egyél nyugodtan egy kis csokit,fagyit vagy sütit.Hidd el,ha felszedsz valamennyit már attól jobban fogod érezni magad,mert már látni fogod az eredményeket a fenekeden és melleden.Sok sikert! :) Írj ha még kellene valami segítség.

2011. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köcce, nekem 10 elég lenne, 58 kilósan éreztem magam a legjobban. :)
2011. júl. 6. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lenne barátod, biztos megjönne az étvágyad.
2014. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!