Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a ruhához nem is lehet...

Ehhez a ruhához nem is lehet melltartót felvenni?

Figyelt kérdés

Nyáron megyek esküvőre és arra kerestem ruhát és találtam egyet ami nagyon megtetszett. Csak aztán észrevettem hogy hátul elég mély a kivágása hátul szóval elég hülyén nézne ki hogy ott kandikál a melltartó pánt. Viszont nem szeretek nyilvánosan melltartó nélkül lenni. Tanácsoltok valamit?


A ruha: [link]



2014. máj. 24. 18:20
 1/8 anonim válasza:
az egyik barátnőmnek volt egy olyan melltartója, aminek nem volt hátul pántja, csak fel kellett tenni, és ottmaradt. elég jó cucc, csak max egyszer kétszer lehet használni, mert utána már nem tartotta annyira. ha kis melled van akkor szerintem tökéletes megoldás, én pl nem birnám használni, mert nekem kicsit nagyobbak, és nem érezném magam jól benne.
2014. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Márpedig ilyen ruhát nem lehet csak melltartó nélkül felvenni. Borzalmasan nézne ki melltartó pánttal, teljesen megölné a ruha hátának a lényegét. Nem aggódnék ahogy látom ebben nem fog látszani a mellbimbód, így nyugodtan felveheted melltartó nélkül.
2014. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

ehhez nem tudsz melltartót felvenni, bár talán lehet, hogy ennek a ruhának van beépített melltartója.


Egyébként tudom, hogy nem volt kérdés, de azzal ugye tisztában vagy, hogy az esküvőn a menyasszonyon kívül senkinek nem illik fehéret viselnie? Úgyhogy én ebből a szempontból nem javasolnám ezt a ruhát, legalább is ebben a színben nem.

2014. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs túl nagy melled, akkor ez lehet a megoldás:

[link]


Nekem is van teljesen kivágott hátú ruhám, és ilyen melltartót vettem hozzá.

Tartani nem sokat tart (kivéve, ha raksz rá nyakpántot, de az látszana a ruhában), viszont nem fog átlátszani a mellbimbód, plusz összeszedi a melleket:)

2014. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy egy ilyet: [link]

Vagy felveszel alá egy mélyen kivágott hátú bodyt, vagy egyrészes fürdőruhát.

2014. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha nem te vagy a menyasszony, akkor ne vegyél fehér ruhát (ha ez nem fehér, akkor ne haragudj, bajok vannak a színlátásommal:D)
2014. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szerintem az krémszínhez közelebb van, mint a fehérhez. Legalább is én így veszem észre. Vagy inkább keressek másmilyen színben biztonság kedvéért? :/

2014. máj. 26. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen keress más színt
2014. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!