Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon illetlen esküvőre...

Nagyon illetlen esküvőre fehérben menni vendégként?

Figyelt kérdés

Láttam egy gyönyörű csipkés, fehér ruhát, és tökéletes passzol rám, csak aggódom, hogy nem illendő ilyen színt hordani, amikor a menyasszony is fehérben van. Ti hogy látjátok?

15L



2014. máj. 24. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen, az. Azon a napon a fehér ruha a menyasszony privilégiuma és eh nem az én privát véleményem, ez a szabály.
2014. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a tört fehér az már elfogadható? Vagy még az se lehet?
2014. máj. 24. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
2014. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, engem pl nem zavart volna, én (akkor) azt se tudtam hogy van ilyen szabály.
2014. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem illik, viszont a mai világ és az illem két külön dolog sajnos :/
2014. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A fehér szín a menyasszonyé.
2014. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
senkit nem érdekel. lehetsz pirosban és feketében is, azt is letojják. úgysem azt fogja nézni senki, hogy te miben vagy, hanem a menyasszonyt, akkor is ha a fejed tetejére állsz. szóval vedd fel nyugodtan. nem az itteni hozzászólók véleménye a spanyolviasz meg a szentírás.
2014. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Kedves utolsó, tudod, van olyan hogy illem... Persze nyilván senki nem fogja a kérdezőt a falhoz állítani ha felvesz fehér ruhát, viszont olyan széles a szín skála, nem hiszem hogy senki ne tudna más színt választani a fehér helyett.... Tudod, mint ahogy temetésre se állítunk be hawaii mintás ingben, rövid nadrágban és ipod-ot hallgatva, szerintem illik megtisztelni azzal a menyasszonyt, hogy nem adjuk meg az esélyt annak, hogy egész nap összekeverik, hogy ki is az igazi "főszereplő", főleg ha a menyasszony is csipkés ruhában lesz.
2014. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Összekeverni azért nehéz lenne, 15 vagyok... :DD

De én is úgy gondolom, hogy igazatok van, nem akarnám én se, hogy valaki "hasonlóan" jelenjen meg. Szóval keresek valami más színű, hasonlóan csinos darabot. De szerintem a csipke marad!:D

2014. máj. 24. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Vendéglátásban dolgozom, már elég sok esküvő részese voltam.Manapság már nem tartják be ezeket a régi "szabályokat", gond nélkül vesznek fel a vendégek fekete,fehér és piros ruhát is.

Én amikor esküvőre megy azért mellőzöm ezeket a színeket,szerintem te is tedd ezt,de ha mindenképpen ragaszkodsz a ruhához kérdezd meg az ifjú párt hogy gond lenne ez nekik vagy sem.

2014. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!