Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ilyen ruhákba...

Szerintetek ciki ilyen ruhákban járni?

Figyelt kérdés
Rokontól kaptam pár elég márkás pólót (Ralph Lauren, Lacoste, Tommy Hilfiger) amik valószínűleg nem eredetiek, viszont a minőségük elég jó, nem gyenge hamisítványok sztem. Így ránézésre észre se lehet venni hogy kamu.(bár nem nagyon értek hozzá, hogy egy divathoz értő ember hogy tudná kiszúrni esetleg ránézésről) nem tudom esetleg gáz lenne e ha hordanám ezeket, hozzáteszem a többi ruhám se "kínai" de ilyen márkás pólóim még nem voltak
2014. máj. 24. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki:)
2014. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor nyugodtan hordjad. Nem hiszem, hogy a legtöbb ember szakértő lenne és meg tudná különböztet az eredetit a másolatoktól.
2014. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én spec nem tudnám megkülönböztetni.
2014. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem ciki, pláne, ha amúgy sem látszik és jó minőségű. Ha tetszik és kényelmes is, nyugodtan hordd. Ne mások véleményétől függjön, hogy te hogy öltözködsz!
2014. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se ciki. Inkább az a gáz, ha az ilyen pólókat más megszólja, hogy miért nem eredeti, mert az illetőnek nincs pénze drága pólókra.
2014. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. máj. 25. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki!Most minek kéne mások szaros elvárásainak megfelelned? Jaj,nem eredeti márkás a pólóm!Kit érdekel? Ha neked tetszik,hordjad!
2014. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!