Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a bikini? Hordanád...

Tetszik ez a bikini? Hordanád strandra, napozásra?

Figyelt kérdés

Milyen lányoknak áll jól?

[link]


2014. máj. 25. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az olyan alkatúaknak, mint a modell is. Maximum B, de inkább A kosaras mellhez való ez a fazon. Nem rossz, de én nem szeretem a pánt nélkülieket (minimum nyakba lehessen kötni).
2014. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
igazat adok az elso valaszolonak :) detto ezt tudom mondani
2014. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt amiatt nem hordanám, amit írtak előttem, másrészt azért sem, mert széles vállaim vannak, és így még szélesebbnek néznének ki.
2014. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért vicces amikor sikerül úgy kiválasztani a ruhát hogy még a modellen se áll jól.
2014. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem tudnék benne úszni, és paráznék, hogy villantani fogok.

Másrészt nem áll jól a fehér a hófehér bőrömhöz, napozni meg nem szoktam.

2014. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

napozáshoz igen, mert nem szeretem ha a bikini vonalán nem barnulok le, strandra semmiképp, én még nyakbaakasztós bikiniben is tudok villantani

kis mellű lányoknak, alsóval együtt olyannak akinek keskeny a csípője

2014. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Nekem tetszik, de kicsi a mellem és az ilyen fazon simán lecsúszik vagy fel rajtam... szóval én csak pántosat veszek már. Nagyobb melleken meg nem mutat jól, szóval igazából nem tudom kinek lehet jó...
2014. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Kicsi mell,vékony derék+(ha fehéret szeretnél)sötét bőr.

Én próbáltam hasonlót,de az elején van egy cipzár,és nagyon idegesített,alig bírtam felhúzni,levenni meg még nehezebb volt,mert alul is szétjött,szóval nagy volt vele a macera :D

Szerintem mindenképpen próbáld fel ;)

2014. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly én is ilyet akartam venni, de nem volt már a méretemben, úgyhogy egy másikat vettem meg végül. Nekem nagyon tetszik amúgy, de próbáld fel mielőtt megvennéd :)
2014. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!