Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted milyen összegben...

Szerinted milyen összegben normális ruhát vásárolni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Én szinte mindig turizok így 2-3 hetente költök max egy ezrest. Fehérneműt,zoknit általában kapok ajándékba :D Melltartóból meg csak pár darab van de az elég is,nem kopnak olyan gyorsan.
2014. máj. 27. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ahogy neked jó... Nincs olyan hogy normális.
2014. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fizetésed lakbér, kaja, közelekdés, számlák után fennmaradó részének úgy harmada, fele. A maradék meg kultúra, kikapcsolódás.


Az, hogy ez egy ezres, vagy 30-50 ezer, már a fizudtól függ.

2014. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb annyit költök mint te, talán kicsit többet, bár nekem most sokat kellett vásárolnom méretváltás miatt. Az hogy kinek mennyi a normális, elég változó, én sose adnék ki 6000Ft-ot egy felsőért ami egy év alatt kimegy a divatból, de ha valakinek ez belefér, hát tegye. Ha annyit költ hogy már van amire nem jut, az már nem normális. Vagy ha annyi ruhája van hogy már nem tudja hova pakolni (ma is volt kérdés nyári ruhákról, valaki írta hogy 30 fölső, 30 nyári ruha... ha nem is beteges, de semmi esetre sem normális :) )
2014. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy egy olyan emberről van-e szó,aki 100 ezret keres,albérletben lakik,vagy egy olyanról,aki 300 ezret keres,és saját házban lakik.El lehet költeni u.olyan ruhadarabokra 1.000 meg 20.000 forintot is.Nem mindegy,hogy hol veszed.
2014. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a tinilányok jutottak eszembe:Nagyon sokuk kap 10.000 forintot is akár zsebpénznek,és az egészet ruhára költi,mert más kiadása nincs.
2014. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én 1 pár zoknit veszek egy ezresért


de nem érzem ezt extrémnek, havi 10-20k-t költök ruhára átlagosan

2014. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Függ az ember fizujától, meg hogy normálisan be tudja osztani a pénzét. Vagyis fel tudod állítani a sorrendet: (ha albérlet akkor) lakbér, számlák, bérlet, kaja és aztán jöhet a többi, amit arra költesz, amire akarsz, vagy elteszed :)


Persze van olyan ismerősöm, aki annyira ruhamániás - és már ki is osztottam ezért párszor - hogy képes inkább éhezni, csak hogy legyen még egy felsője. Nem egyszer mondtam neki, hogy nem normális, de csakazértis megveszi a 40. pár cipőjét, amikor a meglévőből hord kb. 3 párat...


Most gondoltam bele, hogy két hónapja nem is vettem semmit O.o Ja, de hazudok, vettem szandált, mert az tavaly tönkrement, de azon kívül semmit.

2014. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!