Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a felemás...

Mi a véleményed a felemás zokniról?

Figyelt kérdés
Vicces, gáz, vagy nem igazán érdekel, stb?

2014. máj. 28. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik 55 év körüli munkatársam egyszer véletlenül felemás zokniban jött dolgozni. Világosbarna illetve fekete volt. Viccesnek találta, ahogy mi is. És tanultunk belőle, mi jól megnézzük hogy lehetőleg még sötétkéket se párosítsunk feketével.
2014. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem vicces, hanem igénytelen és még sajnálnám is az illetőt, hogy ezek szerint ennyire senkije sincs, hogy nincs aki felhívná rá a figyelmet, mielőtt kitenné így a lábát otthonról.
2014. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

láttam már ilyet, szerintem jópofa


mert van aki szándékosan veszi fel, és a felsőruhája sem szimmetrikus


kicsit vad, nem a szokásos, de ettől még lehet jópofa

2014. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem igénytelen és gáz
2014. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha véletlen veszi fel valaki így, akkor vicces. Ha direkt, az kissé furcsa, de nem érdekel különösebben.
2014. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha reggel nem találom meg a zoknim párját, akkor felemásban megyek, nem keresgélem tovább. De csak akkor, ha tudom hogy nem kell sehol sem levetnem a cipőmet és nem fognak hanyagnak nézni miatta.
2014. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!