Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki kisvarosbol elkerul...

Aki kisvarosbol elkerul nagyvarosba egyetemre, az szerintetek utana jobban oltozkodik, vagy kevesbe foglalkozik a divattal, oltozkodessel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, én tinikoromban nem engedhettem meg magamnak (magunknak), hogy vegyek ruhát, mert erre a luxusra nem volt pénzünk. Most igen, saját pénz, saját beosztás, saját kiadások. Már ha erre gondolsz.
2014. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogyha a szulok fizetik az egyetemet, a kiadasokat...
2014. máj. 30. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs több pénze továbbra is, akkor a városban se fog "megtáltosodni".

Ha pedig szimplán ízlése nem volt... mitől jönne meg?


Régen, amikor még nem volt net és nagyon ki se mozdult az ember... na akkor el tudom képzelni, hogy az új ingerek stb. hatására valakinek jelentősen változott az öltözködése, miután kiszabadult a szűk környezetből, de most már ez nem jellemző.

Anélkül is tisztában lehet az ember a divattal (és mindennel), hogy ki se száll a fotelból.

2014. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést, akit érdekel a divat az kisvárosban is úgy öltözködik a divat szerint. Akit meg nem érdekelt azt utána sem fog. Nem azon múlik hogy hol lakik. Én faluban laktam sokáig, de ott is ha bejött valami a divatba akkor már minden fiatal azt hordta... most nagyvárosban lakok, itt is tök ugyanaz megy.
2014. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb az egyetem az ahol (jó esetben, meg akkor ha a hallgatóknak nem 90%-a lány) az ember rájön hogy nem annyira fontos az öltözködés mint korábban gondolta.
2014. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismertem több olyat, aki egyetemen slamposodott el, mert fütyült rá/csak annyi ideje volt hogy gyorsan felkapjon valamit/nem volt elég pénze, hogy a korábbi életstílusát fenntartsa. Meg olyat is, aki ott kezdett el dögösen öltözködni, mert tinikorában még megmondta az anyja, mit vehet fel/szigorú középsuliba járt, és volt ízlése ugyan, de nem élhette ki magát ilyen téren. Mondjuk egyiknek sincs köze a nagyvároshoz, az okok általában ezek: megváltozott életfelfogás/életritmus/anyagi háttér, a másik oldalon pedig az értelmetlenül korlátozó szülő háttérbe szorulása.
2014. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!