Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem fura, ha egy...

Csak szerintem fura, ha egy lány folyton a külsejével foglalkozik?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy kinek mi a véleménye. Úgy értem, én 14 vagyok, és az osztályomban az egyetlen a lányok közül, aki nem az árakat nézi, hanem azt, hogy hogy áll rajta a ruha.. Aki ilyen, amit fönt leírtam, bocsi, senkit nem akarok megbántani..

#ruha #divat #furcsa #osztály #smink... stb.
2014. jan. 21. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A konkrét kérdésed és az az alatti magyarázat nem igazán illik össze. Mi is a problémád?


A kérdésre: semmi fura nincs abban, ha egy lány mindig jól szeretne kinézni. Természetesen ha más témája sincs, az már problémásabb.


De hogy jönnek ide az árak?

Az osztálytársaid szerint csak a drága ruhák lehetnek divatosak? Vagy valami hasonló a gondod?

2014. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. A társadalom tárgyiasítja és túlszexualizálja a női testet, egy egész üzleti ág él meg abból, hogy a nőket jó fogyasztóvá és szófogadóvá nevelje, szerintem ez egyáltalán nem furcsa.
2014. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!