Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így mit vegyek fel nyáron?

Így mit vegyek fel nyáron?

Figyelt kérdés
Átlagos alakom van, huszonéves vagyok és úgy döntöttem, hogy ez legyen az a nyár, amikor befejezem ezt a "tinis-ribis" magamutogatást. Nem akarok burkában és csadorban járni, de se miniszoknyát, se rövidnacit, se apró felsőket nem szeretnék hordani. Inkább visszafogottan elegáns külsőt akarok, az eddigi hétköznapi-szexi helyett. Valami jótanács, ötletek a megvalósításhoz?
2014. máj. 30. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Válaszd a térdnadrág-rövidujjas kombinációt.

Vagy egy nem nagyon rövid sortot-pántos pólóval.

2014. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyberészes ruhák

Csinos szoknyák egyszerű felsővel vagy blúzzal

Maxiruhák

2014. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
combközépig érő nadrággal szerintem semmi baj nincs, a topokkal se, ha nem nagyon kivágott. azért nyáron elég meleg van, ne kényszerísd magad izzadásra, ha nem muszáj. lenge anyagú nyáriruhák, amik térd fölé érnek, esetleg maxiruhák, ugyancsak lenge anyagból, saruval :)
2014. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!