Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegben ugye nem...

Ilyen hidegben ugye nem néznek hülyének ha vastag pulcsi-bördzseki, szoknya-harisnya-csizma összeálítást veszek föl?

Figyelt kérdés
Szabadtéri programra délután.

2014. máj. 31. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Csizma az már erős túlzás, helyette valami rendes átmeneti/tavaszi cipőt vigyél. Csizmához azért nincs elég hideg.
2014. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tavaszi csizmára gondolsz akkor tök rendben van. :)
2014. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A szoknya szerintem csizmával sokkal jobban néz ki mint cipővel, szóval azon nem változtatnék szivesen. Hosszúnadrágot meg nem akarok ma felvenni, már napok óta abban járok ma valami csajosabbat szeretnék felvenni!


A csizmám nem tavaszi egy átlagos fekete magassarkú bőrcsizma de nem gondolom, hogy melegem lenne most is csak 14 fok van.

2014. máj. 31. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a csizma túlzás szerintem, söt inkább már ciki igy majdnem juniusban. Nekem az az infó jön le belöle hogy szegénynek nincs normális csinos cipője ezért nem tudott mást felvenni.
2014. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne már hogy egy félig zárt, akár egy balerina vagy egy másik fajta cipő pl. körömcipő vagy ilyesmi hideg legyen harisnyával....Ugyan már.

A csizma az ciki, mindegy hogy bokacsizma vagy magasabb szárú vagy lyukacsos vagy bármilyen.

Egy hűvösebb nyári napon ne már csizma legyen a megfelelő viselet.

Nekem is az jönne le, hogy nem telik neki más cipőre.

2014. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!