Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron alkalmi szoknya-szandál...

Nyáron alkalmi szoknya-szandál összeállításhoz vegyek fel harisnyát vagy nem muszáj?

Figyelt kérdés

Esküvőn veszek részt vendégként. Egy felső és egy alkalmibb szoknya lesz rajtam, szövet anyagból. A cipőn még gondolkodom, de inkább szeretnék felvenni szandált. Ehhez kötelező a harisnya? Szóba jön még egy olyan alkalmi cipő, amelyik hátul pántos-megkötős, vagyis nyitott. Ha mégis ezt választom, kell hozzá harisnya?


A másik kérdés, hogy ehhez az összeállításhoz kötelező a kosztümfelső vagy este/rossz idő esetén jó a fekete hosszított kötött kardigán (buggyos, rövid ujjú, Promodban vettem, szóval nem az a klasszikus)?

A válaszokat, véleményeket nagyon megköszönöm előre is!


2008. júl. 30. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Á, ne kínozd magad harisnyával, ez egyátalán nem kötelező. Bár valahol olvastam, hogy úrninő nem vesz fel szoknyát harisnya nélkül, de szerintem ez csak sznobéknál van így. A kardigán is teljesen jó megoldás,bár ha hűvös lesz, nem sokat fog rajtad melegíteni, lévén rövidujjú, akkor inkább kosztümfelső.
2008. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintemharisnya nem kell mert ha nyitott a cipőakkormeg hülyénis nézneki.

a pulcsi vmi elegáns minta nélküliamibe nem fagysz meg

2008. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
harisnya és nyitott elejü cipö, szandi nem passzol, söt igen csúnya is. ha szandit veszel harisnya nélkül. egyébként az idö majd megmondja mit vegyél fel. én pár hete voltam esküvön nagyon hideg volt, harisnya zárt orrú cipövel. ha meleg lett volna harisnya nélkül szandiba mentem volna.
2008. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szandálhoz nem kell harisnyát felvenni, szerintem egy esküvő annyira nem hivatalos esemény (inkább családi), hogy a protokoll szabályait mereven be kellen tartani.


A buggyos ujjú kardigánt pedig szintén vedd fel nyugodtan, szerintem nem csak kosztümben lehet valaki elegáns :)

Legyél csini és érezd jól magad:)

2008. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen melegbe csak onmagad kinozod harisnyaval.
2008. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3. válaszolónak

Az elején azt írod, hogy a szandál harisnya nélkül nem jó, a végén meg azt írod, hogy ha nem lett volna rossz idő mikor te voltál esküvőn, akkor szandált vettél volna fel harisnya nélkül.

Elírtad?

2008. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
van egy aranyszabály, elül nyitott cipőhöz tilos a harisnya, mert a lábujjnál kilátszana a vastagitott rész, hátul nyitottnál viszont kell.
2008. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!