Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rapper vagy rocker stílus?

Rapper vagy rocker stílus?

Figyelt kérdés

Melyik jön be jobban? A lógó gatya, fux, vagy igénytelen sötét, elvetemült öltözet, hajléktalan kinézettel?

Csak őszintén!



2014. jún. 3. 23:00
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%

összekevered a rockereket valakikkel, mert ez egy általánosítás, hogy igénytelenek és hajléktalan kinézetük van.

mivel jómagam is az általam említett stílusba sorolom magamat ezért kikérem az általad említett jellemzőket, valamint emelett a stílus mellett rakom le a voksomat.

amúgy a ezt a két stílust lehetetlen összehasonlítani szerintem.

2014. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de én még nem voltam illatos rocker közelében, kb. mindet csak a kocsma körül látom, illetve ilyenek..
2014. jún. 3. 23:12
 3/47 anonim ***** válasza:
90%
Több igénytelen nem rockert láttam eddig, mint rockert. A párom is az (metál zenész konkrétan, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen), de nagyon is ad magára. Két naponta hajat mos (hosszú hajú), borotválkozik, mindig tiszta ruhában jár, és nem öltözik elvetemülten.
2014. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
91%

Dettó kikérem magamnak a jelzőket, nő létemre főleg! De még az Uram nevében is. Mindketten metálban utazunk, bár én inkább a goth stílus felé hajlok. Midketten teljesen normális emberek módjára tisztálkodunk és a mosógépet is használjuk.

Nem tudom, milyen rockerekkel hozott össze Téged a (bal)sors, de mint mindenhol, persze, a rockerek között is van aljanépség, de nem szabad az alja miatt általánosítani.

Egy ápolt külsejű, kör/kecskeszakállas, fényes, hosszú hajú, motoros dzsekis, bakancsos férfinál számomra nincs szebb hímnemű.

2014. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
75%

A rockerek igényesebbek szerintem mint a rapperek, akik még felöltözni sem tudnak rendesen, lóg rajtuk a gatya, alsó kint, a felsőjük mindig 2-3 számmal nagyobb mint ami rájuk való.

Én egyik csapatba sem tartozok, de a rockerekkel értelmesen el tudtam mindig beszélgetni, rendesen beszélnek, fekete cuccokban járnak nagyrészt, de az normális, igénytelen kinézetűvel még nem találkoztam.

A rapperek meg úgy viselkednem mint a menősködő ovis kisgyerekek, és úgy is beszélnek általában mint az idióták. Felénk hétvégén mindig vannak kint rockerek is, rapperek is, látom őket hazafelé menet is a buszmegállóban, a rockerek egy csapatban cigiznek, nem zavarnak másokat, a rapperek meg lökdösik egymást, zaklatják a csajokat és hangosan hallgatják a semmit mondó rap zenét a buszmegállóban. Engem ők nagyon irritálnak.

Azt hiszem őszinte voltam...

2014. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
95%

Most nem azért, de te hol látsz ebben igénytelenséget?

[link]

2014. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
96%

23:59


Awwh, nyam *.*

2014. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a rockerek jönnek be. Nem az igénytelen csövesek, nem a hajléktalanok, hanem a rockerek.
2014. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
#7 erről beszélek :3
2014. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

az ilyenről beszélek (tehát kb a többség)

[link]

2014. jún. 4. 00:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!